Gracze Juve

einhard | 8 października 2019

Dybala: Nie myślałem o odejściu

Paulo Dybala przyznaje, że po strzeleniu gola przeciwko Interowi w Derby d’Italia czuje się, jakby zdjęto z niego wielki ciężar.

To nie było łatwe lato – zaczął Argentyńczyk w rozmowie z Corriere della Sera.

Widywanie własnego imienia łączonego z każdym zespołem i każdym miejscem, do którego nie chcesz się udać, nie jest przyjemne. Ale taka jest piłka, nawet jeśli przed otwarciem okna transferowego powiedziałem: „Chcę tu zostać.” Wydaje mi się, że ważniejsze było, abym przemówił na boisku, nawet jeśli do ostatniego dnia okienka nikt nie wiedział, co się wydarzy.

Chciałem zostać, chciałem tu grać, kontynuować karierę w Juve. Wydaje mi się, że wciąż mogę wiele dać drużynie i pokazałem to przeciwko Interowi.

Czuję mniejszy ciężar na swoich barkach, jestem bardzo spokojny i mam chłodną głowę. Byłem przekonany, że dzięki Sarriemu zacznę się dobrze bawić grą, będę pracować i udowodnię ile jestem wart. I właśnie to staram się zrobić.

Sarri i Allegri mają różne sposoby gry i to widać. Z Allegrim zrobiliśmy wiele, ale myślę, że teraz gramy trochę bardziej ofensywnie i dzięki Sarriemu gramy więcej piłką.

Oczywiście będziemy musieli zobaczyć, co stanie się na koniec sezonu. Moja bramka była ważna dla zespołu i dla mnie. To była pierwsza porażka Interu w lidze, a my jesteśmy jedyną niepokonaną drużyną w Europie. Jeśli chodzi o Juventus, czasem trzeba mieć trochę szacunku.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ptasiek_sos
4 lat temu

a Club Brugge, Ajax, Wolfsburg?

OldLady
4 lat temu

Ale smutek, znowu kadra. Przydałby się mem ze znudzonym Escobarem, bo tak się czuję w oczekiwaniu na mecz Juve.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi