Gracze Juve

switi | 23 kwietnia 2021

Dybala: Ronaldo nie lubi przegrywać nawet na treningach

Paulo Dybala przyznaje, że Cristiano Ronaldo staje się trudny w obyciu, kiedy przegrywa – nawet podczas sesji treningowych. Argentyńczyk skomentował również swoją przyszłość w klubie.

Napastnik Juventusu udzielił wywiadu Ibaiowi Llanosowi na Twitchu, omawiając cele na ten sezon i jego relacje z Cristiano Ronaldo.

Obaj jesteśmy blisko zdobycia 100 goli w Juventusie. Brakuje mi jednego, jemu trzech. Zawsze chce wygrywać, nawet na treningu, a kiedy przegrywa, przez kilka minut trudno do niego dotrzeć – powiedział La Joya.

Razem trenujemy i wykonujemy rzuty wolne. Ja biorę te po prawej stronie, on po lewej. Ma całkowitą obsesję. Zawsze chce wygrywać, zawsze.

Krążyły plotki o możliwym przeniesieniu Messiego do Juventusu, ale wiedzieliśmy, że byłoby to trudne i trudno byłoby wybrać jedną osobę między nim a Cristiano.

Kontrakt Dybali wygasa w czerwcu 2022 roku, a Juventus wydaje się być skłonny do jego sprzedaży. 27-latek wolałby jednak pozostać w klubie.

Ten sezon był negatywny, ponieważ Inter wygra ligę, a my jesteśmy przyzwyczajeni do wygrywania. To był inny sezon, ale nadeszło wiele zmian, mam na myśli zawodników i trenera. Miejmy nadzieję, że w następnym poradzimy sobie lepiej, ucząc się na własnych błędach.

Zawsze czułem presję. Wiek się nie liczy. Uważam, że najważniejszą rzeczą jest bycie silnym psychicznie. To nie jest coś, czego się uczysz, a odróżnia to dobrego gracza od gwiazdy. Odczuwałem presję już w Cordobie i tutaj, w Juventusie.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Halupa
2 lat temu

Najważniejszymi rzeczami jest, bycie silnym psychicznie, silnym fizycznie, bardzo silnym technicznie oraz szybkosciowo. I tego wszystkiego właśnie tej gwiazduni brakuje. Najlepszym ruchem transferowym w nadchodzącym mercato nie będzie zakup jakiegoś cracka, ale pozbycie się tej wydmuszki.

Gryfel
Admin
2 lat temu

Razem trenujemy i wykonujemy rzuty wolne. Ja biorę te po prawej stronie, on po lewej. Gdy ja strzelam to Ronaldo staje w murze i się przewraca. Śmiechom nie ma końca.

Halupa
2 lat temu
Reply to  Gryfel

👍

J33
J33
2 lat temu

Szkoda ,że Ronaldo nie może przenieść tej swojej obsesji wygrywania na innych zawodników .

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi