Gracze Juve

einhard | 30 maja 2021

Evra zachęca Marottę do powrotu do Juve

Patrice Evra zachęca Beppe Marottę, aby wrócił do Juventusu.

Były obrońca nadal wysyła wiadomości wideo do fanów Bianconerich za pośrednictwem mediów społecznościowych w swoim niepowtarzalnym stylu.

To mały ból dupy dla wszystkich, którzy mieli nadzieję, że Juve przegra. Czy zdajecie sobie sprawę, że budzicie się rano i waszym celem życia jest życzyć źle Starej Damie? – pyta Evra w nagraniu opublikowanym na Instagramie.

Wszyscy chcieliście, aby Juve nie awansowało do Ligi Mistrzów, ale Stara Dama nigdy się nie poddaje. To także świetna wiadomość dla wszystkich Juventinich. To normalne, że ludzie są zirytowani tym, że wygrywasz dziewięć tytułów z rzędu. Czy możecie sobie wyobrazić, jak bardzo oni wszyscy przez to cierpieli? Musimy być wyrozumiali.

Musicie zdać sobie sprawę, że nic nie może być brane za pewnik. Musicie szanować, musicie cieszyć się tym momentem, kiedy zdobywamy tytuł, szanować wszystkich, którzy pracują dla zespołu, ale teraz rozzłościli Starą Damę.

Max Allegri wrócił po dwuletniej przerwie, zastępując Andreę Pirlo na ławce Bianconerich.

Teraz nie mogę się doczekać następnego sezonu. Chciałem pożegnać się z Andreą, wykonałeś świetną robotę w trudnych okolicznościach i musisz być dumny z tego doświadczenia w roli trenera.

W Juve, nawet jeśli wygrasz Scudetto, nadal ryzykujesz utratę pracy. Powiedziałem już w poprzednim filmie, kto powinien wrócić do klubu, ale myślę, że wrócić powinien także Beppe Marotta. Chcesz żebym do Ciebie zadzwonił? Zadzwonię do ciebie! Wróć do domu. Wróć do domu. Tam [w Interze] nie ma już pieniędzy, nie ma już Conte. Spójrz, jedno Scudetto i wszyscy już odchodzą. To nie jest Juve, oni nie mają konsekwencji w działaniach!

Tak więc kocham was wszystkich, nawet tych, którzy źle nam życzą, ale Stara Dama nigdy nie odpuszcza. Kocham tę grę!

Źródło: instagram.com

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gregor del Ptasior
2 lat temu

Tam [w Interze] nie ma już pieniędzy, nie ma już Conte. Spójrz, jedno Scudetto i wszyscy już odchodzą. To nie jest Juve, oni nie mają konsekwencji w działaniach!”

No i jak tu go nie uwielbiać XD

aalessio1dp10
2 lat temu

Kto dał minusa? Evra to Juventinio na boisku, Juventinio poza nim, bezgraniczy szacunek i pamięć. Patrice to Juve, Juve to Patrice

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi