Prasa

einhard | 4 czerwca 2020

Francja: Dembele nie chce odchodzić z Barcelony

Mundo Deportivo podało ostatnio, że Ousmane Dembele wyraził zgodę na transfer do Juventusu, ale teraz rewelacjom tym zaprzeczają źródła we Francji. 

Dembele był wymieniany jako potencjalny kandydat do udziału w transakcji wymiany, która ma na celu sprowadzenie Miralema Pjanica na Camp Nou, po tym, jak Arthur Melo zablokował transfer.

Przedstawiciel piłkarza przyznał, że Juventus pytał o Dembele, jednak L’Equipe twierdzi, że pomimo tego faktu 23-latek i jego agent nie widzą żadnego sensu w opuszczaniu Barcelony w to lato.  Tym samym byłby to już drugi gracz Blaugrany, który odmówił dołączenia do Juve w ramach wymiany za Pjanica.

Wczoraj informacje o negocjacjach Juventusu z Dembele zdementował także włoski ekspert ds. transferów, Gianluca Di Marzio ze Sky Italia.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
4 lat temu

No to fajnie – przedstawiciel Dembele przyznał, że Juve pytało – by Di Marzio później zdementował zainteresowanie Juve Demebelem. Kabaret.

kelso
4 lat temu

Ciekawe. Koleś ma topowy talent ale kontuzje go niszczą, plus w głowie też cos chyba nie bardzo ale może wydoroślał.

Apo
Apo
4 lat temu

Semedo to najlepsza opcja do wymiany z Barca.

Skifu
4 lat temu

Nie wiem jak Wy, ale ja mam wrażenie że te wszystkie media zagraniczne traktują Juve trochę jak złomowisko. Nie mówię że chłopak jest słaby albo że brak mu talentu czy coś w tym stylu. Po prostu jak ktoś stary albo uszkodzony, czy podatny na kontuzje, aa to Juve weźmie. Traktują nas jak klub odpadów po produkcyjnych.

Głośne nazwisko młodzieżowca (do 23 lat) jakie w ostatnich 10 latach zostało wytransferowane do Juve. Nie licząc MDL

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi