Meczowe

einhard | 2 maja 2021

Gotti: Zagramy agresywnie

Luca Gotti chce, aby Udinese było agresywne w meczu przeciwko Juventusowi pomimo ogromnego kryzysu związanego z kontuzjami napastników.

Juventus to mocna drużyna z wieloma utalentowanymi graczami. Jeśli chcemy wywieść do domu pozytywny wynik, musimy bronić się agresywnie w poszczególnych obszarach boiska, a następnie sprawiać im problemy jakością naszych podań – powiedział trener w rozmowie z Udinese TV.

Pokonaliśmy Juventus w lipcu i szkoda, że ​​nie mogliśmy cieszyć się tą chwilą z naszymi fanami, ponieważ to niezapomniany wynik. W tamtym dniu świętowaliśmy również zdobycz punktową zapewniającą nam bezpieczeństwo.

Juventus w tamtym czasie był już mistrzem kraju, a teraz wraz z Atalantą, Milanem, Napoli i Lazio walczy o miejsce zapewniające grę w Lidze Mistrzów.

Kiedy wielkie kluby walczą ze sobą, nieuchronnie pojawi się wielu ludzi, którzy będą wyrażać swoją opinię na ten temat. Nie sądzę, żeby Juventus był rozproszony w meczu przeciwko nam, ponieważ wszyscy wiemy, jak ważna i prestiżowa jest gra w Lidze Mistrzów dla tego klubu.

Gotti będzie musiał w jakiś sposób zestawić atak, ponieważ Jayden Braaf dołączył do kontuzjowanych Iliji Nestorovskiego, Ignacio Pussetto, Gerarda Deulofeu i Mato Jajalo.

To, co dzieje się w tej chwili, wydaje się wykraczać poza wszelkie normy, zwłaszcza że wszystkie te traumatyczne urazy, zdarzyły się w dość zwyczajnych sytuacjach. Staramy się wyjaśnić, dlaczego tak się dzieje.

Mamy duży problem, ponieważ Fernando Llorente również nie będzie dostępny.

Udinese musi również postawić na drugiego bramkarza, ponieważ Juan Musso jest zawieszony, tak więc Simone Scuffet zagra w wyjściowym składzie w Serie A po raz pierwszy od 925 dni.

Rozmawiałem z Simone w ciągu tygodnia i były to przyjemne rozmowy. Nie rozmawialiśmy konkretnie o tym meczu, ponieważ nie jest już dzieckiem i ma doświadczenie, aby stawić czoła takim sytuacjom. Jest integralną częścią grupy i wszyscy w niego wierzą.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi