Gracze Juve

Gryfel | 18 października 2022

GRAN GALÀ DEL CALCIO: Nagrody dla obecnych graczy Juventusu

Wczoraj wieczorem odbyła się w Mediolanie Wielka Gala Futbolu 2022, zorganizowana przez Włoski Związek Piłkarzy. Była to dziesiąta edycja imprezy, w której nagradzani są najlepsi zawodnicy i zawodniczki ostatniego.

Obecni i wyróżnieni byli Lisa Boattin, Gleison Bremer, Sofia Cantore, Arianna Caruso, Federico Gatti, Martina Lenzini, Pauline Peyraud-Magnin, Martina Rosucci i Dušan Vlahović.

BREMER I VLAHOVIĆ W TOP XI 2021/22

Gleison Bremer i Dušan Vlahović zostali włączeni do najlepszej jedenastki Serie A odpowiednio w rolach środkowego obrońcy i napastnika. Poniżej prezentujemy pełny skład:

Maignan; Di Lorenzo, Bremer, Tomori, Theo Hernandez; Barella, Brozović, Milinković-Savić; Rafael Leão, Immobile, Vlahović

_J010216

FEDERICO GATTI NAJLEPSZYM MŁODYM ZAWODNIKIEM W SERIE B 2021/22

_J019991

 

TOP XI KOBIET 2021/22

Mnóstwo zawodniczek Juve w pierwszej XI minionego sezonu Serie A kobiet. Między słupkami Peyraud-Magnin, w obronie Boattin i Lenzini, w środku pola Caruso, a z przodu Sofia Cantore, która zasłużyła na wyróżnienie za grę w koszulce Sassuolo. Poniżej przedstawiamy kompletną Top XI:

Peyraud-Magnin; Lenzini, Filangieri, Linari, Boattin; Andressa, Caruso, Simonetti, Greggi; Bergamaschi, Cantore.

_J019721

 

LISA BOATTIN W TOP XI KOBIET I NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĄ SEZONU 2021/22.

_J019786

 

SERIE A KOBIET BRAMKA ROKU 2021/22: WYGRYWA MARTINA ROSUCCI. JEJ BRAMKA PRZECIWKO ROMIE NAJPIĘKNIEJSZĄ W ZESZŁYM SEZONIE.

_J025070

Źródło: Juventus.com

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
1 rok temu

Maja Wlosi pomysl, by sobie zrekompensowac brak laurow na arenie miedzynarodowej – przypuszczam, ze termin tej gali nieprzypadkowy…

OldLady
1 rok temu
Reply to  anavrin_

Właśnie miałem to samo pisać. Wiem, że Złota Piłka, to nie jest idealny plebiscyt, ale organizowanie w tym samym czasie krajowej gali to kompletny odlot i odwracanie uwagi od tego na jakim poziomie jest włoska piłka. Działają na zasadzie – jaka tam ZP patrzcie my mamy tu wspaniałą naszą galę … słabiutkie to.

anavrin_
1 rok temu
Reply to  OldLady

Włochy mistrzem Włoch…

fragola
1 rok temu

Nie wiem jak kobiety, ale żaden z piłkarzy nagrody nie dostał za to, co pokazał w Juve, tylko wcześniej. Vlaho 17 do Złotej Piłki to też jakiś ponury żart.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi