Prasa

einhard | 30 lipca 2019

Higuain idealnym partnerem dla Ronaldo?

W trakcie ostatniego spotkania z Interem dało się zauważyć, że Pipita wydaje się dobrym kompanem Cristiano Ronaldo w ataku Starej Damy.

Dziennikarze Tuttojuve.com twierdzą, że pomiędzy zawodnikami jest zauważalna chemia, ponieważ obaj gracze znają się doskonale jeszcze z czasów gry w Realu Madryt. Dodatkowo uważają, że gdyby to zależało od ich samych, to Higuain zostałby w Turynie, pełniąc funkcję ramienia Ronaldo.

W Turynie musi zostać przeprowadzona uważna ocena napastników i musi zapaść decyzja, czy warto dać szansę Pipicie, czy nie. Od Argentyńczyka bije energią i motywacją do tego, aby stać się ważnym ogniwem w ofensywie Maurizio Sarriego w nadchodzącym sezonie.

Ronaldo z pewnością przyczyni się do zdobycia wielu punktów w sezonie 2019/2020, ale w pojedynkę sezonu nie będzie w stanie wygrać. Z tego też powodu kierownictwo klubu musi zrozumieć, na które elementy tej układanki ofensywnej postawić i zadecydować, czy Higuain ma zostać w klubie. Być może sygnały, które widzieliśmy w Azji, mogą wpłynąć na zmianę przyszłości Argentyńczyka.

W każdym razie zatrzymanie Pipity w Juve musi być decyzją jasną, podjętą w całkowitym spokoju. Biorąc pod uwagę ewentualne odejścia Mandžukica, Keana bądź Dybali, szanse Higuaina na pozostanie rosną.

 

Źródło: tutojuve.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi