Prasa

einhard | 13 listopada 2021

Iachini wątpi w zimową sprzedaż Vlahovica

Giuseppe Iachini uważa, że ​​Rocco Commisso nie sprzeda Dusana Vlahovica w styczniu i podejmie jeszcze jedną próbę przedłużenia kontraktu napastnika.

W zeszłym miesiącu Commisso ujawnił, że Vlahović nie przedłuży swojej umowy wygasającej w czerwcu 2023 roku. Dyrektor Fiorentiny, Joe Barone, pytany w wywiadach o całą sytuację nie chciał wykluczyć styczniowego odejścia Vlahovica, co sprawiło, że napastnik jest nieustannie łączony z wieloma klubami na czele z Juventusem.

Znając Commisso, nie sądzę, że z przyjemnością sprzeda Vlahovica w czerwcu. Myślę, że spróbuje go zatrzymać i sprawić, aby się rozwijał – powiedział były trener Fiorentiny w wywiadzie dla Sportitalia.

Nie sądzę również, że prezydent sprzeda go w styczniu. Zrobi wszystko, żeby przekonać chłopaka. Mówiąc to uważam, że Vlahović może grać w każdym z najlepszych klubów na świecie. Ma odpowiedni charakter, osobowość i moim zdaniem jest gotowy na drużynę z topu.

Vlahović strzelił 13 bramek w 36 meczach pod wodzą Giuseppe Iachiniego, który został jednak zastąpiony na ławce trenerskiej Violi w obecnym sezonie przez Vincenzo Italiano.

 

Źródło: tuttomercatoweb.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi