Transfery

einhard | 3 czerwca 2019

Icardi w Juve? Chiellini jest na „tak”

Giorgio Chiellini wyraził zgodę na letni transfer Mauro Icardiego.

Argentyńczyk ciągle nie ugasił całkowicie konfliktu z Interem i kibicami, a nowy trener klubu, Antonio Conte nie zamierza zatrzymywać napastnika w zespole.

La Gazzetta dello Sport twierdzi, że Juventus ma chęć pozyskać Icardiego, ale największe wątpliwości w kierownictwie klubu budzi wpływ 26-latka na szatnię. Gazeta donosi, że z tego względu postanowiono skonsultować transfer Icardiego z Chiellinim, jako kapitanem zespołu.

34-latek miał dać klubowi zielone światło na zakontraktowanie Icardiego, wierząc, że pozaboiskowe problemy Argentyńczyka są tylko kwestią drugorzędną i nie będą miały wpływu na występy piłkarza oraz jego relacje z innymi zawodnikami Juve.

W międzyczasie ciągle niejasna jest przyszłość Paulo Dybali, ale media są zgodne, że La Joya odmawia przeniesienia się do Interu w ramach rozliczenia za Icardiego.

La Repubblica dodaje, że transfer Icardiego do Juventusu może zostać zrealizowany nawet bez udziału Dybali, a Inter już niebawem ogłosi pozyskanie Edina Dzeko z AS Romy za 13,5 mln euro.

 

Źródło: sempreinter.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi