Informacja administracyjna: Profil na Facebooku
Nasz profil na serwisie Facebook został zablokowany, czekamy na rozpatrzenie odwołania.
Wczoraj wieczorem otrzymaliśmy informację, że nasz profil naruszył regulamin serwisu Facebook, w związku z czym został zablokowany.
Niestety, nie ujawniono nam żadnych szczegółów dotyczących przyczyn blokady ani też czasu jej trwania. Obecnie czekamy na rozpatrzenie złożonego przez nas odwołania.
Mamy nadzieję, że zaszło zwykłe nieporozumienie i administracja Facebooka z automatu nałożyła na nas sankcję z powodu jakiegoś „serdecznego” zgłoszenia. Liczymy, że wkrótce uda nam się odzyskać dostęp do profilu.
A to Wy pisaliście o ultrasach czy JuvePoland? 😉
O ultrasach coś było na amici sportivi
Jeszcze bardziej podłe niż całe calciopoli!
Pejsbook i jego durne „zasady społeczności”… Nie chcę nic mówić, ale ja mam na fanpageu firmowym zablokowane konto reklamowe nie wiedzieć za co i od pół roku nie mogę się doprosić o jakiekolwiek wyjaśnienia. Możecie poczekać w nieskończoność.
Może z powodu zdjęcia koszulki z Pogbą na plecach…?
To każdy fanowski profil na FB, by był zbanowany po każdym oknie transferowym. 🤷
Nie mam takiego czegos, nie moj problem 😀
profil profilem, ale strasznie malo ost njusow na stronie. Rozumiem ze kazdy poswieca swoj wlasny czas itp ale szykuje sie w tym temacie jakas poprawa?