Meczowe

einhard | 25 września 2018

Inzaghi: Juve najlepsze w Europie

Trener Bologny FC uważa, że ​​jego ekipa zmierzy się jutro z najlepszym zespołem w Europie.

Rossoblu wygrali w weekend 2:0 z AS Romą, ale teraz czeka ich jeszcze trudniejsze zadanie, a mianowicie mecz wyjazdowy z Juventusem.

Zwycięstwo nad Romą niczego nie zmienia, byłem pewny siebie i mojego zespołu i nadal tak jest. – powiedział Filippo Inzaghi podczas swojej przedmeczowej konferencji prasowej.

Widziałem pozytywne rzeczy jeszcze przed tym zwycięstwem. Teraz stajemy przed najlepszą drużyną w Europie. Udajemy się na trudny teren i mamy nadzieję, że uda nam się zagrać dobre spotkanie.

Nikt nie wierzył, że możemy pokonać Romę. Będziemy musieli zagrać swoją piłkę, pozostać zwarci i dać z siebie wszystko w meczu z Juventusem. Nie mamy nic do stracenia i wszystkiego do zyskania.

Niewiele mogę powiedzieć moim zawodnikom o grze Juventusu, ciągle coś zmieniają. Musimy po prostu zagrać mecz życia. Oczywiście zagramy 11 na 11, ale grając z taką ekipą, czasami nawet bycie doskonałym nie wystarczy.

To będzie mecz, w którym będziemy cierpieć, ale możemy także dojść do głosu. Nie ma żadnej magicznej taktyki, aby uniknąć stratowania przez tak wielką drużynę, musimy po prostu zagrać jak mężczyźni i wykorzystać swoje szanse.

Juventus nie ma wielu wad, a Cristiano Ronaldo jeszcze bardziej ich wzmocnił. Powiedziałbym, że sprowadzenie CR7 sprawia, że ​​Juventus jest najsilniejszym zespołem w Europie, a przynajmniej jednym z nich, ale w futbolu cudowne jest to, że jest nieprzewidywalny.

Przeżyłem kilka niezapomnianych chwil w ekipie Juve i zawsze otrzymuję ciepłe przyjęcie, gdy wracam do miejsc, w których grałem. Teraz jednak liczy się dla mnie tylko Bologna i chcę, aby moja ekipa coś udowodniła.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi