Meczowe

einhard | 22 grudnia 2019

Inzaghi: Magiczne Lazio

Simone Inzaghi był bardzo szczęśliwy po meczu o Superpuchar Włoch, w którym ​​Lazio pokonało Juventus.

Zrobiliśmy coś magicznego, ponieważ w zaledwie dwa tygodnie dwukrotne pokonaliśmy Juve, co jest czymś niesamowitym – powiedział trener w rozmowie z Rai Sport.

Myślę, że to kolejne zasłużone zwycięstwo silnego zespołu, który zawsze wierzył w nasze pomysły, a ci chłopcy na to zasługują.

Inzaghi zaskoczył swoimi zmianami, zdejmując Luisa Alberto i Lucasa Leivę, ale Danilo Cataldi, który pojawił się na boisku strzelił trzecią bramkę.

Mam wielką wiarę, widząc, jak Cataldi, Parolo i inni trenują. Z tego powodu wiem, że mogą nam pomóc. Luis Alberto i Lucas Leiva mieli żółte kartki i bałem się, że mogą dostać kolejne, więc wolałem ich zdjąć.

Lazio jest trzecie w tabeli Serie A po ośmiu zwycięstwach z rzędu, jest obrońcą Coppa Italia i jedynym zespołem, który pokonał Juventus w tym sezonie, do tego robiąc to już dwukrotnie. Czy to jako czarny koń mogą marzyć o Scudetto?

Nie myślimy o Scudetto, musimy ciężko pracować, aby cieszyć się takimi wieczorami jak ten. W ostatnich latach mieliśmy sporo takich momentów i chcemy nadal ich doświadczać.

Nigdy nie miałem wielkich problemów, ale w niektórych przypadkach, gdy coś szło nie tak, wiem, kto zawsze był po mojej stronie, a kto nie. Dedykuję im to trofeum.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
19
19
4 lat temu

W środku wystawił SMS, Leive i Alberto i nie gadał o mitycznym balansie. Pięknie rozszyfrował nasze HDR. Brawa dla tego Pana za to co robi.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi