Prasa

einhard | 21 marca 2019

Juve chce uniknąć wyjazdu do USA?

Juventus poprzez oficjalnego Facebooka poinformował, że w to lato ponownie weźmie udział w International Champions Cup w ramach przedsezonowych przygotowań.

Turyński klub zaznaczył, że informacje dotyczące przeciwników Starej Damy oraz miejsca rozgrywania spotkań zostaną podane niebawem.

Według New York Times, Juventus swoje mecze rozgrywać będzie w Chinach i Singapurze, gdyż organizatorzy ICC otrzymali od Juve prośbę dotyczącą uniknięcia USA z powodu „prawnych problemów Ronaldo dotyczących zarzutu o gwałt wniesionego przeciwko niemu przez Kathryn Mayorgę” oraz „możliwego skandalu związanego z ewentualnym zatrzymaniem zawodnika przez władze USA w celu wykonania nakazu uzyskania DNA Ronaldo, aby sprawdzić, czy pasuje do DNA znalezionego w sukience Mayorgi”.

Jednocześnie klub nie ma zamiaru wyjeżdżać na przedsezonowe zgrupowanie bez Ronaldo, co byłoby dużym problemem zarówno ze sportowego, jak i marketingowego punktu widzenia.

Osoba związana z Juventusem miała przekazać w rozmowie z przedstawicielem New York Times, że „wyjazd na wschodnie tournée jest naturalnym krokiem po spędzeniu ostatniego sezonu w USA”.

 

źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi