Juventus dogadany z SMSem?
La Gazzetta dello Sport zdradza szczegóły na temat przyszłości Sergeja Milinkovicia-Savicia. Allegri lubi serbskiego pomocnika, który może opuścić Lazio tego lata.
Juventus doszedł już podobno do porozumienia z agentem Milinkovicia-Savicia, Mateją Kezmanem, w sprawie kontraktu opiewającego na 4 mln euro za sezon (obecnie zarabia nieco ponad 3 mln euro) przez najbliższe pięć lat. Bianconeri chcą szybko domknąć operację wykorzystując chęć zawodnika do pozostania we Włoszech.
***
Śledźcie naszego Twittera, aby zawsze być na bieżąco ze świeżutkimi newsami:
Zapraszamy ponadto na naszego Discorda. Grupa ponad 50 osób już tam jest! KLIK
źródło: Juventusnews24
Zaczyna się…
Jeden dogadamy inny przymierzamy….
Niestety.
Czekam aż któryś z piłkarzy pozwie jakiegoś dziennikarzynę za wymyślanie plotek na temat piłkarzą X i dołączenie do klubu Y.
Im to na rękę. Najprawdopodobniej sami to wypuszczają. Gdzie jest konkurencja tam lepszy kontakt. Jak Lewandowski niby rozmawiał z Barceloną… Chodziło tylko i lepszy kontakt.
dokładnie. Sami agenci graczy wypuszczają takie informacje zeby stawiać obecnego pracodawce pod ścianą, dajecie mi podwyzke albo odchodzę bo mam juz lepsza ofertę
Już dawno zdementował agent piłkarza
Jestem urodzonym pesymistą ale jak widzę politykę transferową Juve to nie napawa mnie to optymizmem. Oczywiście juve może wygrać w lidze w przyszłym sezonie ale słysząc wypowiedzi naszego treneiro to pewnie powie on po wygraniu ligi że było niesamowicie ciężko i że poziom ligi wzrósł i bardzo się wyrównał tymczasem przepaść do Europejskiej czołówki się powiększa. Ten SMS nawet jak przyjdzie on ma 27 lat i poza dobrymi występami w serie A czy wyróżnił się jakimiś występami w rozgrywkach międzynarodowych. Niby tą polityka o której mówią teraz dyrektory to w dłuższej perspektywie rozwój ale jak widzę nazwiska które z Juve… Czytaj więcej »
Trochę siejesz defetyzm, a nie jest, aż tak źle. Idąc od ataku – Dusan radzi sobie przyzwoicie – od nowego sezonu, jeśli nie zmienimy mu Moraty na kogoś innego i jeśli wróci Chiesa ( z którym już grał ) to może pokazać pełnię możliwości. Pozbyć się trzeba Keana i zakontraktować kogoś po pieniądzach do łatania dziur. W odwodzie jest jeszcze Juan, a nawet McKennie, którego ustawiano już wysoko. Pomoc- o ile Ramsey to przypadek beznadziejny, tak Rabiot i daje oznaki lepszej gry. Arthura można śmiało żegnać. Luzuje nam to sporo kasy na pensje i można rozglądnąć się za kimś sensownym… Czytaj więcej »
Ta zwiążmy się z Moratą bo to taki perspktywistyczny chłopak. Ni to dobry środkowy napastnik setę z metra spieprzyć lub karnego. Nie ma też cech dobrego skrzydłwego(dynamiki, dryblingu, techniki) Ale co tam Allegrii zrobi z niego drugiego Mandzukicia
Bo to jest drugi Mandzukic. Gość ma bardzo dużą liczbę prób pressingowych, pracuje dla drużyny i robi miejsce Vlaho. W dobrym systemie może robić czarną robotę dla takiego Lodiego.
Być może niektórym tutaj nie podobają się moje tezy ale mówię to co myślę. Sądzę że niektórzy tutaj przejawiają zbytni optymizm. Co do Moraty to się z tobą nie zgadzam. Mamy zatrzymać gościa bo dobrze presuje. Lepiej chyba kupić gościa który będzie dobry technicznie, nie będzie się bał piłki będzie szybki, dobrze dogra w pole karne czy sam zetnie do środka i uderzy. I takiego góścia nauczyć też żeby dobrze presował niż trzymać 29 latka bo dobrze presuje i gra dla drużyny a umiejętności ma średnie żeby nie powiedzieć że kiepskie piłka przy nodze mu przeszkadza nie ma też zadatków… Czytaj więcej »
Prawda jest taka – że żeby ugrać cokolwiek w Europie to trzeba dosłownie ligę pozamiatać już w kwietniu- przecież Juve ostatnie 3 sezony kończył przygodę z ligą mistrzów już w marcu a tobie się marzy kwiecień. No chyba że to jest ta słynna forma u Allegriego na wiosnę o której wszyscy już słyszeli ale nikt jej nie widział. Oglądam dogrywkę półfinału Real-City i tak sobie myślę że Angielli ma się czego uczyć od dziadka Pereza jak stworzyć silny klub bo narazie nie ma do niego podjazdu. A nasz autodefense tryb treneiro Allegrii mógłby spojrzeć jak prowadzi drużynę dużo starszy od… Czytaj więcej »
A Ja akurat w przeciwieństwie do przedmówców zgadzam się z Tobą w dużej części. Agnelli od zwolnienia Allegriego, co rusz ma mniejsze lub większe wtopy. Jedną z ostatnich jest kontrakt właśnie dla Allegriego. Skoro swego czasu uznał, że trener doszedł do ściany i nic już nowego nie wniesie, to trudno aby po dwóch latach przed telewizorem nabył nowych, dodatkowych umiejętności – sezon obnażył jego archaiczne metody trenerskie. Z drugiej strony chcą iść w młodość, a zatrudnili trenera, który opiera grę na starszych, doświadczonych zawodnikach. Wczorajszy mecz pokazał jak wygląda tempo gry u nowoczesnych drużyn, ilu zawodników atakuje i ilu broni,… Czytaj więcej »
Dla mnie Serb to zawodnik kompletny. Milinkovic, Bremer, Grimaldo za gotówkę, Di Maria za darmo i jako uzupełnienie składu przy spadku Cagliari brałbym Joao Pedro. Do tego Rovella na uzupełnienie środka pomocy i można kopać.
Bremer zagra w Interze lub poza Serie A
Inni też mają plany