Transfery

Hu Kers | 17 sierpnia 2022

Juventus przyśpiesza w sprawie Depaya (aktualizacja)

W związku z kontuzją Angela Di Marii Allegri chciałby mieć Holendra w drużynie już na poniedziałkowe spotkanie z Sampdorią.

Juventus ma pełne porozumienie z Memphisem Depayem i czeka na wyniki rozmów 28-latka z Barceloną. Wczoraj doszło nawet do bezpośrednich kontaktów pomiędzy klubami. Bianconeri mają nadzieję na szybkie zamknięcie transakcji, lecz aktualnie muszą czekać na wyniki rozmów napastnika z jego obecnym klubem.

Aktualizacja:

Zdaniem Gianluci Di Marzio Juve pracuje nad znalezieniem całkowitego porozumienia z zawodnikiem, które nie zostało jeszcze osiągnięte. Wczoraj agent Depaya spotkał się z zarządem Starej Damy, ale wciąż brakuje pełnej zgody. To był pozytywny dzień, ale nie decydujący.

W międzyczasie trwają negocjacje w sprawie uwolnienia napastnika z Barcelony poprzez rozwiązanie kontraktu. Bianconeri zrezygnują z części przysługujących bonusów, które obejmował transfer Pjanicia, związanych z liczbą występów Bośniaka.

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pejo
1 rok temu

Pierwszy mecz w poniedziałek, drugi to samo. Nie wiem co to za inteligent ustalał ten terminarz.

Bad_Magick
1 rok temu

Przyspieszamy, ale musimy poczekać. Aha.

OldLady
1 rok temu

Z racji Superligi jesteśmy z Barcą w komitywie , podobnie jak z Realem. Barca zaś musi ciąć koszty stąd idealna opcja na pozyskanie Depaya, który nam się przyda przy takiej ilości kontuzji.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi