Gracze Juve

Gryfel | 10 listopada 2022

Juventus składa życzenia Mattii Perinowi

Za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej Juventus składa życzenia Mattii Perinowi, drugiemu bramkarzowi klubu Bianconeri, który kończy dziś 30 lat: 

Dziś przypadają urodziny Mattii Perina. Nasz bramkarz, urodzony w 1992 roku, zdmuchnął 30 świeczek.

Jego urodziny są szczególne, ponieważ zbiegają się z meczem, który Bianconeri rozegrają na „Marcantonio Bentegodi” w Weronie przeciwko Hellasowi, właśnie dziś o 18:30; meczem, w którym Mattia może być bohaterem, zgodnie ze słowami trenera sprzed kilku godzin.

Nietrudno więc zgadnąć, jakie mogłoby być życzenie Mattii, by uczcić urodziny w najlepszy możliwy sposób: na pewno powrót do Turynu ze zwycięstwem, by nadać ciągłość czterem kolejnym zwycięstwom uzyskanym w lidze.

A skupiając naszą uwagę na Serie A, nie sposób nie wspomnieć o liczbach Perina w tej pierwszej części sezonu, bowiem na sześć okazji, w których został powołany, trzykrotnie zachował czyste konto, przyczyniając się do tego, że obrona Bianconeri jest najskuteczniejsza w Serie A. Nie jest więc przypadkiem, że jego występy przyniosły mu tytuł MVP miesiąca we wrześniu.

Ponadto jego umiejętność bycia zawsze gotowym i chęć oddania się do dyspozycji kolegów z drużyny sprawiły, że stał się fundamentalnym elementem w składzie trenera Massimiliano Allegriego.

Dziś, w dniu jego 30. urodzin, przesyłamy mu najlepsze życzenia z nadzieją, że największy prezent przyniesie tego wieczoru z boiska.

Jeszcze raz najlepsze życzenia, Mattia.

Redakcja CheJuventus przyłącza się do tych życzeń. Auguri Mattia e forza Juve!

Źródło: Juventus.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi