Gracze Juve

einhard | 29 października 2019

Katarczycy ciągle kuszą Mandżukicia

Mario Mandżukić może podobno odrzucić ofertę Manchesteru United, aby dołączyć do katarskiego Al Duhail.

Od momentu, gdy Maurizio Sarri został trenerem Juve, klub stara się sprzedać Chorwata, właściwie dokądkolwiek.

33-latek jest łączony z przeprowadzką do Man Utd, ponieważ ekipie Ole Gunnara Solskjaera ciągle brakuje doświadczonego piłkarza w ataku.

Daily Record sugeruje jednak, że Mandżukić może zrezygnować z Premier League i skusić się na lukratywną ofertę, pochodzącą z jednego z najlepszych klubów w Qatar Stars League.

Al Duhail SC jest liderem ligi i według szkockiej gazety jest gotowy zaoferować Mandżukiciowi wynagrodzenie w wysokości 7,5 mln euro netto, czyli kwotę praktycznie dwukrotnie większą niż ta, na którą Chorwat mógłby liczyć w United.

Byłby to spory zwrot akcji, gdyż niedawno Mandżukić odrzucił opcję przeprowadzki do Kataru właśnie ze względu na pojawienie się możliwości styczniowego przejścia do Manchesteru United.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pepe_Mar
Editor
4 lat temu

Niestety jedyne dobrego co może dla nas zrobić to odciążyć budżet i dołożyć kilka milionów na nowy zestaw piłek. Nie ten styl, nie ten wiek, nie ta pozycja.

clyde_1987_
4 lat temu

Bardzo lubię Mandzukica, ale na obecnym etapie najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich stron byłoby jak najszybsze rozwiązanie kwestii przyszłości Chorwata. Jasnym jest, że w Juventusie już nie zagra, dlatego też przedłużanie obecnej sytuacji mija się z celem.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi