Oficjalnie

einhard | 23 sierpnia 2019

Konferencja prasowa Nedveda

Juventus poinformował już wcześniej, że Maurizio Sarri nie pojawi się podczas startu rozgrywek Serie A, ani w drugim meczu z Napoli z powodu zapalenia płuc. W związku z tym na dzisiejszej konferencji prasowej przemawiał Pavel Nedved.

Pozdrowienia dla wszystkich od Maurizio Sarriego, który powróci po przerwie międzynarodowej. – zaczął dyrektor Juve.

Sarri wykonuje świetną robotę, cieszymy się, że go zatrudniliśmy. Zespół stoi za nim murem. Jesteśmy pewni siebie i wierzymy, że zmiany, które wprowadziliśmy, zaowocują zarówno w teraźniejszości, jak i w przyszłości. To nie jest dla nas sezon przejściowy, ponieważ wszyscy dokładnie wiemy, z czego składa się Juventus: z ciężkiej pracy, poświęcenia i profesjonalizmu. Właśnie dlatego będziemy starać się wygrać kolejny raz, również w tym roku – pomysły Sarriego trafiają do zawodników.

Nie chcę nic mówić o jednostkach, chcę skupić się na zespole jako całości. Skład, jak zwykle, składa się z 24-25 elementów. Konkurencja na poszczególnych pozycjach to normalna rzecz i gracze to wiedzą, ponieważ klub wypowiedział się w tej sprawie bardzo jasno. Wszyscy muszą być profesjonalistami, ciężko trenować i być w stanie gotowości na każde wezwanie trenera.

Paratici dba o rynek transferowy, nie ja. Dybala nigdy nie będzie stanowić problemu, ponieważ jest świetnym piłkarzem. Maurizio używa go jako środkowego napastnika i bardzo dobrze się to sprawdza – Paulo miał świetny okres przygotowawczy mimo tego, że zaczął później niż inni.

Okienko jeszcze się nie skończyło. Fabio ma się bardzo dobrze, jak zawsze. Dokonał wielkich operacji, takich jak te z pozyskaniem Danilo i Demirala. Dokonaliśmy również transakcji sprzedażowych. W najbliższym czasie skorzystamy z okazji, które pojawią się dla nas i naszych piłkarzy.

Rabiot mnie nie zaskoczył. Obserwowaliśmy go od dawna. Nie grał od wielu miesięcy, więc będzie potrzebował trochę czasu, ale wierzę, że będzie dla nas bardzo ważnym graczem. Higuain jest jednym z najlepszych napastników na świecie. Dobrze zna Sarriego i świetnie sobie radzi, cieszymy się, że jest z nami.

 

źródło: Gianluca Di Marzio / juventus.com

 

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pepe_Mar
Editor
4 lat temu

W sumie nic konkretnego nie powiedział.

Kucek
4 lat temu

Ano :p

Kriksos
4 lat temu

Serio ? Konferencja przedmeczowa na której nic na temat meczu nie powiedział. Dziwne jest to, że w ogóle Nedved wziął w niej udział a nie asystent Sarriego i według mnie to się kupy nie trzyma. Osobiście wątpię w wielkie problemy trenera i coś wyczuwam.

pogon
4 lat temu

O co zakład, że od pierwszych minut po raz kolejny uraczy nas człapiący Sami Khedira? Gość jest nieśmiertelny, Allegri jakby mógł to by go na wózku inwalidzkim wystawił, a Sarri też zakochany w tym człapaniu. Poza tym to będzie ciekawy sezon, może być wielka wtopa, a może być najlepszy od lat. Zobaczymy.

Zwierzak
4 lat temu

[quote quote=8458]O co zakład, że od pierwszych minut po raz kolejny uraczy nas człapiący Sami Khedira? Gość jest nieśmiertelny, Allegri jakby mógł to by go na wózku inwalidzkim wystawił, a Sarri też zakochany w tym człapaniu.[/quote]

Nie żebym jakoś specjalnie bronił Samiego, ale czy to nie przypadek, że z takim powodzeniem grał u Maxa, tak teraz słyszymy pochlebne opinie z ust Mauricio?

Khedira niewątpliwie najlepsze lata ma już za sobą, jednak wierzę, że przyniesie nam – kibicom sporo radości.

Pozdr

Bleach
4 lat temu

[quote quote=8452]Serio ? Konferencja przedmeczowa na której nic na temat meczu nie powiedział. Dziwne jest to, że w ogóle Nedved wziął w niej udział a nie asystent Sarriego i według mnie to się kupy nie trzyma. Osobiście wątpię w wielkie problemy trenera i coś wyczuwam.[/quote]

Jak coś wyczuwasz to zagraj w totka … 😂

Sama wypowiedź Nedveda nie wniosła nic ciekawego i była hmmm mam wrażenie kłamliwa,  jak wszyscy wiedzą że chcieli sprzedać i Dybale i Igłe a mówi że tak się cieszą że są z nami …

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi