Kto może opuścić klub w zimowym okienku?
Juventus nie prezentuje się zbyt dobrze w toczących się rozgrywkach. W związku z tym, nieuniknione są sprzedaże. Serwis Calciomercato wymienia trzy nazwiska, które w oczach zarządu są pierwsze w kolejce do odejścia w styczniu.
Dejan Kulusevski, Adrien Rabiot, Aaron Ramsey. To właśnie ta trójka zawodzi na całej linii i w przypadku pojawienia się odpowiednich ofert, zostanie sprzedana.
Calciomercato porusza też temat Arthura. Włosi donoszą, iż były piłkarz Barcelony otrzyma więcej szans na grę. Po pewnym czasie jego forma zostanie poddana ocenie.
Źródło: juvefc.com
Co myślicie o Scamacca?? Ładnie się rozkręca 💪
Już mamy na szpicy dwóch drogich i nieudolnych egzekutorów – nie idźmy na ilość.
Scamacca to ciekawy i silny piłkarz, napewno wart uwagi. Jednak my potrzebujemy na tą pozycję zawodnika topowego (bądź aspirującego do topu), a takim moim zdaniem wydaje się Vlahovic.
To piłkarz zwyczajnie półkę wyżej od Włocha, z ogromnym potencjałem i pewnością siebie Zlatana.
To już wolę, aby został Rabiot niż Arthur. Brazylijczyk to kompletne nieporozumienie. Za każdym razem jak wejdzie na boisko to się kompromituje.
W sumie to podsumowałeś również występy Rabiota.
Uwaga, spoiler: nikogo nie uda nam się sprzedać i nikt nie odejdzie. Nie umiemy w oddawanie grajków i tyle.