Gracze Juve

einhard | 30 marca 2021

Kulusevski zawiedziony sezonem

Dejan Kulusevski jest rozczarowany swoim pierwszym sezonem w Juventusie.

To był rozczarowujący sezon. Zawsze musimy rozpoczynać sezon od celu jakim jest zdobycie tytułu – powiedział piłkarz na konferencji prasowej.

Cristiano Ronaldo jest łączony z powrotem do Realu Madryt.

Teraz nie możemy się na tym skupiać. Zobaczymy, co się stanie.

Nie było łatwo dołączyć do Juventusu w wieku 20 lat. Wszystko było dla mnie nowe. Mam trochę problemów, ale poprawiam się, nawet jeśli wiem, że to zajmie trochę czasu.

Nastąpiło wiele zmian i nie jestem do tego przyzwyczajony. Wiele razy zmieniałem swoją rolę, ale czuję, że jestem blisko tego, gdzie chcę być.

Musimy grać lepiej i osiągać lepsze wyniki. Nie ma takiej atmosfery, jakiej pragniemy. Niektóre dni są skomplikowane, ale wtedy pojawiają się prawdziwi mistrzowie.

Musimy pracować ciężej. Każdy musi dać z siebie jeszcze więcej.

Pojawiły się doniesienia o ostrej wymianie zdań w szatni po porażce u siebie z Benevento oraz konfrontacji Pirlo z Agnellim.

Nic takiego nie widziałem – zapewnił Kulusevski.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
3 lat temu

Młody jeszcze nie nasiąkł korpo-gadką i uchylił nieco rąbka tajemnicy. Pojawia się spore rozczarowanie wynikami, słaba atmosfera w szatni i jego osobiste problemy z odnalezieniem się na nieznanej mu pozycji/roli. Do tego możliwe odejście z Juve CrA.

88frytek
3 lat temu

Po kilku dobrych meczach stal sie elektryczny..

anavrin_
3 lat temu

O ile zgadzam się, że faktycznie wypowiedź Kulusevskiego nie była zgodna z „przekazem dnia”, o tyle smuci nieco, że mało w niej samokrytyki oraz że Szewd wydaje się wywiesił już białą flagę.

Walka do końca, więcej wysiłku włożonego w pracę, bo inaczej skończy jako „(wiecznie) młody i (wiecznie) zdolny”. Rozczarowująca postawa, póki co.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi