Serie A

einhard | 18 maja 2019

Lotito: Odejście Inzaghiego by mnie zraniło

Prezes Lazio, Claudio Lotito przyznał, że liczy na pozostanie Simone Inzaghiego w klubie.
 
Poczułbym się zraniony, gdyby Inzaghi nas opuścił na rzecz Juventusu. On reprezentuje naszą historię, zwłaszcza od kiedy jestem prezydentem. – stwierdził Lotito w rozmowie z Corriere dello Sport w odpowiedzi na spekulacje łączące Inzaghiego z przejęciem Starej Damy.
Jako gracz zawsze był gotowy i chętny do oddania wszystkiego dla klubu i mimo jego fizycznych problemów nigdy nie zastanawialiśmy się nad rozwiązaniem jego umowy. Następnie rozpoczął karierę trenerską w naszych zespołach młodzieżowych. Był bliski przejęcia US Salernitana, ale zamiast tego zaczął pracować z naszą pierwszą drużyną. Pomimo opinii niektórych ludzi dobrze mu idzie.
Z mojej wiedzy wynika, że pozostaje z nami. Nie rozumiem, dlaczego praca Lazio nie może być uważana za ważną. Inzaghi świetnie współpracuje z dyrektorem sportowym, Iglim Tare. Dojrzewamy jako klub.
Juve działa na poziomie 480 mln euro, czyli ma cztery razy większe przychody niż my. Simone jest młodym trenerem, ma świetne cechy, ale wciąż może się rozwijać. Juve jest raczej przyzwyczajone do pozyskiwania doświadczonych trenerów.
 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi