Konferencja prasowa

einhard | 21 grudnia 2019

Lulić: Chcemy wygrać

Senad Lulić jest przekonany, że Lazio może ponownie wygrać z Juventusem i sięgnąć po Superpuchar Włoch.

To nasz czwarty finał z Simone Inzaghim. Zawsze cieszy nas możliwość zmierzenia się z Juventusem, który jest jedną z najlepszych drużyn na świecie – powiedział Lulić podczas konferencji prasowej.

Wierzymy, że możemy walczyć z każdym przeciwnikiem i damy z siebie wszystko. Pokazaliśmy w Cagliari, co może się zdarzyć, kiedy wierzymy do końca. Im więcej wygrywasz, tym bardziej ufasz, że możesz to zrobić ponownie.

Na Sardynii Lazio przegrywało 1-0, aż do 93 minuty, a jednak wygrało 2-1.

Juventus jest mocny, ale nie boimy się, pokonaliśmy ich już na początku tego miesiąca. Zobaczymy, kto jest bardziej głodny triumfu. Dla Lazio byłoby to idealne zamknięcie roku i przedłużenie naszej zwycięskiej serii.

Jesteśmy silni i za takich się uważamy. Jeśli będziemy grać z taką pewnością siebie, możemy mieć ostatnie słowo do powiedzenia w tym finale.

Lazio wygrało osiem spotkań Serie A z rzędu i obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli, ale odpadło z Ligi Europejskiej.

To było rozczarowujące i nie sądzę, że zasłużyliśmy na tak wczesną eliminację, ale tak się stało i teraz musimy skoncentrować się na innych celach.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi