Prasa

fj10 | 1 lipca 2021

Manuel Locatelli, informacje z pierwszej ręki

Giovanni Carnevali, CEO Sassuolo, rozmawiał ze Sky Sport Italia na temat Manuela Locatellego. Wiadomo kilka nowych rzeczy w kwestii sagi transferowej z udziałem włoskiego pomocnika.

Nie spieszymy się. Nie rozmawialiśmy jeszcze z nim lub jego agentem. Możemy rozmyślać o przyszłości Locatellego, ale w ostatecznym rozrachunku, to najważniejsze jest „tu i teraz”, a więc reprezentacja Włoch na Euro.

Wychowanek Milanu był łączony m.in. z Arsenalem, Tottenhamem, Realem Madryt i Atletico Madryt.

Juventus jest jedynym włoskim klubem wykazującym zainteresowanie. W zeszłym tygodniu rozmawialiśmy z Cherubinim, lecz nie padły żadne konkretne kwoty. Jesteśmy pozytywnie nastawieni, wrócimy do tego. Nie ukrywam, że dla bianconerich, jak i dla każdego innego klubu, przeprowadzenie tej transakcji będzie trudne, gdyż zawodnikowi przygląda się wiele ekip.

Doniesienia o zainteresowaniu z zagranicy są prawdą. Arsenal jest jedynym klubem, który złożył właściwą ofertę za Manuela.

Carnevali został też zapytany o niedawne stwierdzenie, że Locatelli może kosztować więcej niż 40 mln euro.

Nie żartowałem. Negocjacje toczą się i będą toczyć w okolicach tej ceny.

Źródło: football-italia.com

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Uranopolis
3 lat temu

Rzadki przypadek rozsądnego prezesa w Italii. Taki De Laurentis albo inny Lotito wołał by 73 bańki na początek.

OldLady
3 lat temu

Padnę jak pójdzie do Arsenalu…

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi