Gracze Juve

einhard | 22 grudnia 2019

Media: Mandżukić na testach w Al Duhail!

Mario Mandżukić latem zablokował transfer do Kataru, chcąc pozostać w Europie, ale wygląda na to, że napastnik tak czy inaczej trafi na Bliski Wschód.

Chorwatem mocno zainteresowane były Manchester United i AC Milan, które miały jednak w ostatnim czasie zrezygnować ze starań o 33-latka.

Kilka dni temu odżyły plotki, łączące Mandżukicia z katarskim Al-Rayyan SC, jednak wygląda na to, że ostatecznie piłkarz może trafić do kraju szejków, ale do ekipy Al-Duhail SC, w której spotkałby się z byłym kolegą z Juve, Medhim Benatią.

Mandżukić został zauważony w jednym z katarskich hoteli, skąd miał udać się centrum medycznego na badania przed podpisaniem umowy z Al-Duhail SC.

Źródło: twitter.com

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Harun
Harun
4 lat temu

Nareszcie sprawa Chorwata ma szansę się pomyślnie rozwiązać. Dotychczasowa sytuacja stawała się nieznośna.

clyde_1987_
4 lat temu

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że powyższa informacja jest pozytywna, zaś nam wypada liczyć na możliwie jak najszybsze rozwiązanie kwestii transferu Mandzukica do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Szkoda, że przez osiatnich kilka miesięcy sytuacja Chorwata w Juventusie była taka, a nie inna, bo to zwyczajnie nieco psuje jego znakomite lata w Turynie. Tak czy inaczej mieliśmy do czynienia ze znakomitym napastnikiem w naszych barwach i osobiście bardzo się cieszę, że mogłem mu kibicować.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi