Prasa

einhard | 27 czerwca 2023

Media: Rabiot bliski przedłużenia umowy

Liczne źródła donoszą, że Adrien Rabiot zdecydował się przedłużyć kontrakt z Juventusem.

Pomocnik będzie wolnym agentem, gdy jego obecna umowa wygaśnie 30 czerwca i w związku z tym otrzymał propozycje z kilku klubów, między innymi od Manchesteru United.

Według Sky Sport Italia, L’Equipe, Sportitalia i innych źródeł, Rabiot domyka ostatnie szczegóły w kwestii nowego kontraktu z Juventusem. Media donoszą, że będzie to roczna umowa z taką samą pensją, jaką otrzymuje obecnie, a to oznacza znacznie mniejsze wynagrodzenie od tego, które gotowy był zaoferować pomocnikowi Manchester United.

Oznacza to, że Rabiot nie zagra w Lidze Mistrzów, ale doniesienia z Francji sugerują, że Rabiot sugerował się większą stabilność w Juventusie niż w ManU. Według mediów przedłużenie umowy z piłkarzem ogłoszone może zostać w środę.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
11 miesięcy temu

No proszę i okazuje się, że możemy mieć sensowną pomoc w przyszłym sezonie. Rabiot może być jej ważnym elementem ponieważ bardzo dobrze grał w parze z Pogbą. Pytanie tylko czy ten drugi będzie zdrowy. W uzupełnieniu Loca,Fagioli, może Rovella. Pewnie zaś za rok w miejsce Francuza przyjdzie za darmo SMS. Możliwe, że uda się zarobić nawet na Zakarii, a z Arthurem rozwiązać kontrakt choć nawet na niego może jakiś dół Premier League się skusi. Pozostaje temat McKenniego choć tu nie wiem czemu jestem optymistą. A ostatnia sprawa: gdzieś tam się przebąkuje, że Juve może dogadać się w ten sposób, że… Czytaj więcej »

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi