Transfery

tItOveN | 24 kwietnia 2020

Mediaset: Jorginho numerem jeden na liście życzeń Sarriego

Pomocnik Chelsea, Jorginho jest jednym z głównych kandydatów do wzmocnienia linii pomocy Bianconerich. 

Nie jest tajemnicą, że Stara Dama wciąż szuka sposobów na wzmocnienie swojej środkowej formacji, a teraz, zdaniem Sport Mediaset, Maurizio Sarri wytypował najlepszego według siebie kandydata do tego celu – swojego byłego podopiecznego, Jorginho.

Według ostatnich doniesień reprezentant Włoch nie jest zawodnikiem „nie na sprzedaż” dla Chelsea, dlatego też – biorąc pod uwagę niepewną sytuację Miralema Pjanicia oraz owocną współpracę Jorginho z trenerem Sarrim w przeszłości – plotki łączące 28-latka z Juventusem wciąż rosną na sile.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anavrin_
3 lat temu

Przywiązanie Sarriego do Jorginho świadczy o tym, że nasz trener jest w pewnym sensie ograniczony. Jest jeden rozgrywający, który kuma o co chodzi Maurycemu i bez niego ani rusz. Nie ma mowy o modyfikacji taktyki choćby tylko w aspekcie rozgrywania piłki w środku, musi być Jorginho i basta.

jacojaco/Kicek12345
3 lat temu
Reply to  anavrin_

U Conte takie przywiązanie do rozgrywającego jakoś nie przeszkadzło 😀

anavrin_
3 lat temu

No, ale czy Conte upierał się, że jak nie będzie Pirlo to nie będzie „gry Conte”? Bo w przypadku Sarriego, to wydaje się, że „no Jorginho, no Sarrismo (party)”.

kelso
3 lat temu

Zawsze lubiłem Jorginho. W sumie obecnie nawet lepszy od Pjanicia który zjechał z formą.

jacojaco/Kicek12345
3 lat temu

Problemem jest fakt, że w takim radosnym PL raptem po kilku kolejkach odkryto, że wystarczy zarzucić na niego pressing, aby reszta drużyny nie wiedziała, co się dzieje 😀

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi