Prasa

einhard | 23 kwietnia 2020

Moggi: Milik lepszym wyborem od Icardiego

Luciano Moggi twierdzi, że Arkadiusz Milik jest bardziej odpowiednim wyborem dla Juventusu niż Mauro Icardi.

Obaj napastnicy są w ostatnich dniach łączeni z przeprowadzką do Juve, ale Moggi nie ma złudzeń co do tego, który z nich lepiej pasuje do ekipy Bianconerich.

Nie wiem, co się stanie, ale kiedy słyszę o Mauro Icardim, nie podoba mi się to, nie ma dla niego miejsca – powiedział były dyrektor Starej Damy na Canale 21.

Jeśli obecnie Gonzalo Higuain siedzi na ławce, ponieważ grają Paulo Dybala i Cristiano Ronaldo, wyobraźcie sobie sytuację Icardiego. Ze względu na system stosowany w Juve nigdy by nie grał i zawsze byłby drugim wyborem dla Dybali i Ronaldo, dwójki graczy, którzy często oddają strzały i zdobywają dużo bramek.

Krótko mówiąc, Icardi nigdy nie zobaczy piłki. Jest bardzo dobry w polu karnym, ale potrzebuje gry zespołowej. Byłby znacznie bardziej odpowiednim wyborem dla Napoli. Mówi się, że może trafić do Milanu, ale nic o tym nie wiem.

Milik jest lepszym wyborem dla Juventusu, który potrzebuje piłkarza w polu karnym. Z drugiej strony może cierpieć z powodu obecności Ronaldo i Dybali, którzy lubią schodzić do środka. Juventus nie zmieni swojego środka pola, a atakująca trójka nie jest obecnie odpowiednio zrównoważona.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi