Prasa

einhard | 10 października 2018

Moratti: Nie mam urazy do Juve

Massimo Moratti wyjaśnia, dlaczego nie chciał przejąć roli prezydenta FIGC i zapewnia, że ​​chciałby zobaczyć Beppe Marottę w Interze.

Były prezydent Nerazzurri został zgłoszony przez Andreę Agnellego na stanowisko prezydenta Włoskiej Federacji Piłkarskiej, ale Moratti niespodziewanie zrezygnował.

To był bardzo miły gest ze strony Agnellego i bardzo odważny pomysł. To było coś, co mogło mogło niektórych fanów wprawić w zdumienie, ale myślę, że może to w pewien sposób złagodzić nieco stosunki po Calciopoli. Gniew na sytuację sam w sobie pozostaje, ale nie ma już urazy. – powiedział Moratti w wywiadzie dla RMC Sport.

Nie chciałem zostać kandydatem i tym samym odsunąć na bok Gabriele Gravinę, który ciężko pracował na swoje poparcie. Moje relacje z Agnellim zawsze były dobre. Znam go od dzieciństwa. Kontynuacja kontrowersji wydawała się już raczej nudna.

Juve z pewnością ma determinację, która może poprowadzić ich do wielkich rzeczy. Zdobycie potrójnej korony nigdy nie jest łatwe, ponieważ tak wiele elementów musi zaskoczyć. To Juve ma jednak możliwości, aby spróbować.

Pojawiają się doniesienia, że ​​Inter mógłby zakontraktować Marottę, który opuszcza Starą Damę.

Nie podejmuję teraz decyzji w takich sprawach, ale podziwiam Marottę. Radził sobie bardzo dobrze jeszcze przed pracą w Juve, w którym również sprawił się doskonale. Jest osobą zbalansowaną, która zna się na swojej pracy. Byłbym szczęśliwy widząc go w Interze.

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi