Prasa

einhard | 11 maja 2020

Moratti: Przykro mi z powodu Balo

Massimo Moratti przyznał, że jest mu przykro z powodu tego jak Giorgio Chiellini potraktował Mario Balotellego.

Kapitan Starej Damy zaatakował Balotellego oraz byłego pomocnika Juve, Felipe Melo, w swojej książce „Ja, Giorgio”, twierdząc, że zawiódł się na obu piłkarzach i mówiąc, że reprezentant Włoch jest bardzo nieodpowiedzialną i negatywną osobą.

Wymiana zdań pomiędzy Chiellinim, Melo i Balotellim natychmiast falę komentarzy w środowisku piłkarskim, a teraz włączył się do niej były prezydent Interu, który opowiedział się po stronie swojego byłego zawodnika.

Jestem smutny, ponieważ lubiłem Chielliniego i wiem, że jest to inteligentny i dobry chłopak – powiedział Moratti w programie Domenica Sportiva, transmitowanym na Rai 2.

Takie słowa, nie spodziewałem się ich. Żal mi dobrego chłopaka, takiego jak Balotelli, który jest zawsze traktowany w ten sposób.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jacojaco/Kicek12345
4 lat temu

Kurde, strasznie troskliwy z niego miś!

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi