Konferencja prasowa

einhard | 30 października 2019

Motta przed meczem z Juve

Thiago Motta zadebiutował jako trener Genoi w ubiegły weekend, prowadząc Rossoblu do zwycięstwa 3-1 nad Brescią.

Zespoły z Serie A grają obecnie praktycznie co trzy dni, ale 37-latek nie zamierza oszczędzać swoich zawodników w meczu z Juve, aby byli wypoczęci na niedzielne spotkanie z Udinese.

Nie możemy dłużej myśleć o wygranej z Brescią, nawet jeśli pozwoliło nam to spokojniej pracować – powiedział były piłkarz na konferencji prasowej.

To przeszłość. Teraz będziemy mieć do czynienia z bardzo silnym zespołem, takim jak Juventus. Będziemy musieli utrzymać nasz pomysł na grę i naszą mentalność, które zaprezentowaliśmy przeciwko Brescii.

Juve ma tyle jakości, że wygrali osiem tytułów ligowych z rzędu, ale ja nie muszę się martwić o Bianconerich. Zamiast tego muszę skupić się na moich graczach. Jeśli czujemy się dobrze, możemy zagrać dobry mecz. Ronaldo odpoczywał, gdy grali z Lecce, ale w każdym razie mieli Higuaina i Dybalę.

Wystawię zespół, który moim zdaniem poradzi sobie w tym spotkaniu najlepiej. Rotacja niewiele dla mnie znaczy. Jestem przekonany, że Kouame bardzo nam pomoże. Nie ważne gdzie gra, chodzi o jego mentalność.

Radovanović może grać zarówno na środku boiska, jak i z tyłu. Widziałem wiele dobrych znaków podczas pierwszej połowy przeciwko Brescii i jeśli zagramy jako zespół, będziemy mogli wiele osiągnąć.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi