Transfery

einhard | 15 lutego 2019

Ndombele nowym Pogbą dla Juve?

Trener Olympique Lyon, Bruno Genesio, uważa, że może Tanguy Ndombele, może zostać nowym Paulem Pogbą i pewnego dnia wystąpić w Juventusie.

Część kibiców Starej Damy jest zdania, że dziura powstała po odejściu Pogby nigdy nie została załatana, podczas gdy Ndombele jest w ostatnim czasie łączony z transferem do drużyny Bianconerich.

Jest silny fizycznie, a przede wszystkim bardzo dobry technicznie. – powiedział o swoim podopiecznym Genesio w rozmowie z Tuttosport.

Tanguy jednym dotknięciem piłki może minąć trzech przeciwników, a kiedy się rozpędzi bardzo ciężko go powstrzymać. Jest precyzyjny w swoich zagraniach i szybko podejmuje decyzje. Dobrze drybluje i jest inteligentny. Nie lubię porównań, ale Ndombele może być nowym Pogbą.

Tanguy może grać w dowolnej roli w pomocy. Zaczął też strzelać bramki, ale oczekuję, że w przyszłości poprawi się jeszcze pod tym względem. Musi zostać pomocnikiem, który zdobywa 8-10 bramek na sezon w samej lidze. Tanguy jest pomocnikiem godnym gry w najlepszych klubach, więc nie byłbym zaskoczony widząc go w przyszłości w Juventusie. Jestem jednak jego trenerem i chciałbym, aby został w Lyonie jak najdłużej.

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi