Oficjalnie

einhard | 18 lipca 2019

Nilox nowym partnerem Juventusu!

Juventus ogłosił powrót do współpracy z Nilox – wiodącą marką w dziedzinie technologii – która stanowi część grupy Esprinet.

Nilox zadebiutował w świecie piłki nożnej w 2016 roku, właśnie dzięki partnerstwu z Juventusem. Umowa ta przewiduje promocję produktów e-mobilnych firmy Nilox, w tym skuterów i rowerów elektrycznych oraz bestsellerowej deskorolki hoverboard DOC 2.

Doskonałość i innowacja: to cechy, które łączą Nilox z Juventusem, co potwierdzają słowa Giorgio Ricciego, dyrektora Juventusu ds. przychodów: Cieszymy się, że możemy ponownie powitać Nilox wśród oficjalnych partnerów Juventusu. Nasz klub od lat nieustannie poszukuje partnerstw mających na celu budowanie innowacyjnych projektów. Umowy z firmami takimi jak Nilox, których misją jest sprostanie oczekiwaniom technologicznym i kulturowym, są dla nas powodem do absolutnej dumy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z powrotu do współpracy z Juventusem. Nilox postanowił ponownie związać się ze światem piłki nożnej i z Juve, jednostką reprezentującą doskonałość sportową we Włoszech i za granicą. Dzięki tej umowie liczymy doskonałe wyniki pod względem rozpoznawalności naszej marki i produktów. – dodaje Giovanni Testa, kierownik ds. operacji biznesowych Esprinet i szef marki Nilox.

 

Źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi