Strona

Hu Kers | 3 września 2019

Nowy system komentarzy!

Jak już wspominaliśmy za pierwszym razem przy starcie, później kolejny raz przy odsłonie drugiej, tak i teraz przypominamy, że nasza praca nie jest zakończona!

Zdajemy sobie sprawę z drobnych problemów, zarówno na starcie i rejestracji, jak i późniejszych z serwerami. Uznajmy, że nie spodziewaliśmy się Was aż tak wielu w naszym skromnym mieszkanku, które trzeba było szybko powiększyć, burząc kilka ścianek działowych ;).

Dość tych przenośni, wielu z was zwróciło uwagę, że ocenianie komentarzy, jest dla Was ciekawą opcją, a przewijanie żmudnego forum do ostatniego komentarza nieco zniechęca. Posypujemy więc głowę popiołem i wprowadzamy korekty, które uprzyjemnią dyskusję i uczynią ją wygodniejszą.

Nowy system komentarzy to z pewnością nie koniec usprawnień, ale z pewnością spory krok w kierunku waszych oczekiwań. Forum oczywiście pozostanie jako oddzielne miejsce, nadal dostępne dla wszystkich użytkowników.

Pamiętajcie, że wasze sugestie są zawsze mile widziane i bierzemy je pod uwagę. Specjalnie stworzony w tym celu wątek na forum jest do waszej dyspozycji pod tym linkiem.

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
AdiAdey91
AdiAdey91
4 lat temu

genialnie!:)

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi