Prasa

Hu Kers | 5 kwietnia 2019

Ojciec: Tylko Inter i Juve stać na Zaniolo

Ojciec Nicolo Zaniolo ujawnia, że ​​pomocnik podpisze niebawem nowy kontrakt z Romą i uważa, że Juventus i Inter są jedynymi włoskimi klubami, które stać na pozyskanie 19-latka.

Jakiś czas temu mój syn przyszedł do rodzinnego baru w La Spezia i nie mógł nawet zjeść spokojnie śniadania. – powiedział Igor Zaniolo w wywiadzie dla Tuttosport.
Pomimo całej medialnej zawieruchy wokół niego, Nicolo pozostaje pokorny i twardo stąpa po ziemi.

Pojawiają się porównania do Pogby. Nicolo jest również wszechstronny, ale bądźmy poważni i zachowajmy właściwe proporcje. Pogba jest mistrzem świata, mój syn jest tylko dzieckiem.

Chciałbym, żeby został wielkim piłkarzem. Chciałbym, aby grał z najlepszymi, to znaczy z jednym z grona Messi, Cristiano Ronaldo, Mbappe, czy Neymar. Przede wszystkim, mam nadzieję jednak, że zacznie zdobywać trofea, czy to w Romie, czy w Los Angeles Galaxy.

Niedługo przedłuży kontrakt z Romą. Jest w wielkim klubie i jest wdzięczny klubowi i jego kolegom z drużyny: szczególnie tym starszym jak Dzeko, De Rossi i Florenzi. Pomagają mu dojrzewać.

Piłkarze nieustannie przychodzą i odchodzą, ale to część tego sportu. Pomimo przedłużenia umowy z Romą, mój syn ciągle będzie łączony z wieloma zespołami.

Przede wszystkim mamy nadzieję, że Roma zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów, ale nawet bez osiągnięcia tego celu mogą nie chcieć poświęcić mojego syna.

Myślę, że klub chce na niego postawić. Jeśli nie, rozważymy wszystkie oferty, które się pojawią. Biorąc pod uwagę kwoty, nie sądzę, że będzie wiele zainteresowanych zespołów. We Włoszech myślę, że będzie tylko Juventus i może Inter. Jesteśmy otwarci na rozmowy z klubami. Zobaczymy, co się wydarzy latem. Teraz priorytetami Nicolo są Liga Mistrzów, a następnie Mistrzostwa Europy do lat 21.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi