Gracze Juve

tItOveN | 4 grudnia 2019

Operacja Khediry zakończona sukcesem

Sami Khedira przeszedł dziś operację artroskopową kolana. 

Dzisiaj w Augsburgu w Niemczech przeprowadzono „artroskopowe” czyszczenie lewego kolana pomocnika – czytamy w klubowym komunikacie.

Operacja przeprowadzona przez dr Ulricha Boenischa w obecności lekarza Nikosa Tzouroudisa zakończyła się pełnym sukcesem i Niemiec będzie mógł natychmiast rozpocząć leczenie rehabilitacyjne. Oczekiwany czas powrotu do zdrowia 32-latka wynosi około trzech miesięcy.

Źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Apo
Apo
4 lat temu

Spoko zawodnik, ponoc bardzo ogarnięty jeśli chodzi o taktykę, ale mam wrażenie że jego czas w Turynie minął. Ba, moim zdaniem jest z nami za długo o jakieś 2 lata.

Nie potrafię sobie przypomnieć jakiegoś wielkiego meczu w jego wykonaniu w ostatnich kilkunastu miesiącach. Stał się jeszcze bardziej wolny, w defensywie nie jest żadnym wymiataczem, pod bramką rywala bardzo nieskuteczny, choć do sytuacji bramkowych dochodzi.Czeste kontuzje, wiek. Czas się pożegnać.

Jeśli miałbym wymienić najsłabsze ogniwo, które regularnie gra w pierwszym składzie, byłby to Sami.

clyde_1987_
4 lat temu

Trudno mi sobie wyobrazić, żeby Khedira wrócił, po kolejnej dłuższej przerwie, do jakkolwiek akceptowalnej – w kontekście drużyny klasy Juventusu – formy, tak więc po raz kolejny wyrażę nadzieję, że jesteśmy świadkami ostatniego sezonu Niemca w naszych barwach.

Harun
Harun
4 lat temu
Reply to  clyde_1987_

Zgadzam się, że Khedira jest oczywistym kandydatem do odejścia po zakończeniu sezonu. Myślę że on i ktoś z dwójki Rugani/Demiral na pewno nas opuszczą.

jacojaco/Kicek12345
4 lat temu

Jak w jego przypadku można określić kolejną operację „udaną”. Za pół roku, po tym jak kolejnemu pomocnikowi odbierze szansę na grę swoim ogarnięciem taktycznym, będzie miał kolejny przeszczep rzepki, czy inne czyszczenie wiązadeł.

Nano
4 lat temu

Zgoda, zgoda ale jedno ale. Więzadło, a nie wiązadło! 😉😝

anavrin_
4 lat temu

Akurat, na fazę pucharową LM będzie jak nowy!:D

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi