Transfery

einhard | 29 czerwca 2019

Paratici dopina transfery

Media przekonują, że pozyskanie Matthijsa de Ligta w całości spoczywa na barkach Pavela Nedveda i z tego powodu Fabio Paratici ma czas na przeprowadzenie innych operacji.

Liczne włoskie źródła są zdania, że Paratici ustalił już szczegóły wymiany zawodników z AS Romą, w której udział wezmą Leonardo Spinazzola i Luca Pellegrini.

Według La Repubblica zamiana lewych obrońców nie była jedynym tematem poruszonym pomiędzy Starą Damą i ekipą z Rzymu. Gazeta podaje, że oba kluby dyskutowały także o możliwości transferu Gonzalo Higuaina. Argentyńczyk miałby trafić do Romy na roczne wypożyczenie warte 12 mln euro z opcją wykupu. Największy problem ma leżeć jednak w przekonaniu napastnika do transakcji.

Gianluca Di Marzio informuje z kolei, że po pozytywnych rozmowach z Romą, Paratici poleciał wczoraj do Paryża, gdzie dopinał transfer Adriena Rabiot. Dziennikarz twierdzi, że większość szczegółów została już ustalona. Zawodnik ma otrzymać pięcioletni kontrakt oraz pensję w wysokości 7 mln euro, a jego matka/agentka 10 mln euro prowizji za transfer. Doniesienia Di Marzio są obecnie potwierdzane także przez portal goal.com.

 

Źródło: calciomercato.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi