Trener

einhard | 4 czerwca 2019

Paratici: Nowy trener? Nie goni nas czas

Dyrektor sportowy Juventusu, Fabio Paratici, stwierdził, że nie ma określonego limitu czasowego na zatrudnienie nowego trenera.

Bianconeri są mocno łączeni z Maurizio Sarrim, ale część włoskiej prasy nadal wierzy, że zwłoka Juventusu może oznaczać szansę na pozyskanie Mauricio Pochettino lub Pepa Guardioli.

Oceniamy szereg trenerów, mamy jasne pomysły i nieustannie pracujemy.
– powiedział Paratici dziennikarzom podczas wydarzenia Football Leader, które odbyło się w Neapolu.

Nie ma określonego limitu czasu, potrzeba trochę cierpliwości, prędzej czy później ogłosimy nowego trenera. Pracujemy bez przerwy i robimy to z wielkim spokojem.

Paratici został zapytany o komentarze Maurizio Sarriego na temat tęsknoty za Włochami i sugestiami związanymi z możliwością powrotu do Serie A.

Powiedział to, ale tak mówią wszyscy Włosi. Mamy tutaj wyśmienite jedzenie! Sarri w Juve po tym, jak był trenerem Napoli? Mam tutaj, w Neapolu wielu przyjaciół. W ostatnich dniach pozwoliłem sobie na chwilę odcięcia od technologii i czytałem jak najmniej prasy.

Chiesa? Z pewnością mamy konkurencyjny zespół, a jeśli chodzi o transfery, to czekamy na nowego trenera. Dokonamy niezbędnych ocen po jego ogłoszeniu.

 

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi