Gracze Juve

einhard | 14 października 2019

Paratici o styczniowym okienku

Fabio Paratici rozmawiał z dziennikarzami po odebraniu swojej trzeciej nagrody imienia Manlio Scopigno i Felice Puliciego dla najlepszego dyrektora we włoskiej piłce.

Nasz skład jest kompletny i uważamy go za jeden z najlepszych w Europie – odpowiedział Paratici zapytany o możliwość ściągnięcia w styczniu Ivana Rakiticia.

Jesteśmy zadowoleni z naszych piłkarzy. Mogę stanowczo wykluczyć pojawienie się nowego obrońcy. Jeśli chodzi o Mandżukicia to wspólnie stwierdziliśmy, że potrzebuje chwili spokoju. Przeprowadzka do Kataru nie doszła do skutku, więc został z nami. Teraz zobaczymy, co stanie się w styczniu.

47-latek wypowiedział się następnie na temat Ronaldo, który może skończyć z grą w piłkę w najbliższej przyszłości, a także skomentował sytuację Matthijsa de Ligta i Adriena Rabiota.

Cristiano jest dla nas jest bardzo ważny. Cieszymy się, że tu jest. Nie mam wątpliwości, że zostanie z nami zarówno na następny sezon, jak i na kolejne.

De Ligt? Nawet Nedved, kiedy przybył do Turynu z Lazio, miał problemy z przystosowaniem się i potrzebował na to kilku miesięcy. Zawsze mam to w pamięci. Jestem pewien, że Matthijs da nam wielką satysfakcję.

Rabiot? Potrzebuje on nieco czasu, nie jest łatwo wrócić do formy po tak długim czasie bez regularnej gry.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi