Gracze Juve

einhard | 28 maja 2019

Perez: Ronaldo moim najlepszym zakupem

Florentino Perez przyznał, że Cristiano Ronaldo jest największym graczem, jakiego kiedykolwiek zakupił.
 
Przypuszczałem, że szukał nowych wyzwań i wykorzystał dogodny moment, aby je znaleźć.– powiedział prezydent Realu Madryt w rozmowie z Ondie Cero.
Cristiano był wzorowym profesjonalistą, który nigdy nie sprawiał problemów. Jest najlepszym graczem, jakiego kiedykolwiek zakontraktowałem. Moje relacje z nim były zawsze doskonałe, zarówno profesjonalne, jak i osobiste. Nie mieliśmy żadnych problemów w kwestii pieniędzy.
Krążyły pogłoski, że chciał odejść z powodu afery podatkowej, ale to nie był główny powód. Chciał zmienić środowisko i oczekiwał lepszego kontraktu. Wszystko to znalazł w Juventusie i wszyscy są szczęśliwi.
 
Real Madryt z klubu, który zdobył Ligę Mistrzów trzy razy z rzędu, stał się zespołem, który ma ogromne problemy tak w Europie, jak i w La Liga. Niektórzy twierdzą, że jest to częściowo wynikiem utraty Ronaldo.
 
Trudno znaleźć zastępcę dla kogoś takiego jak Cristiano, ale i tak mieliśmy wspaniałych graczy, takich jak Gareth Bale, Marco Asensio, czy Vinicius. Nie sądzę, żeby odejście Cristiano było głównym problemem, który wpłynął na zespół w tym sezonie.
 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi