Pre-season

Hu Kers | 3 lipca 2023

Pierwsze powroty do La Continassy z Pogbą na czele

Mimo, iż oficjalny powrót Bianconerich z wakacji planowany jest na 10 lipca, już dziś w ośrodku treningowym pojawili się pierwsi zawodnicy.

Francuz rozpoczął dziś indywidualny plan treningowy, który ma pomóc mu złapać rytm i przygotować się na na treningi z resztą drużyny.

Wraz z Il Polpo, przed oficjalnym startem przygotowań do sezonu w La Continassie pojawić się mają Nicolo Fagioli, Mattia De Sciglio oraz Kaio Jorge.

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
2 miesięcy temu

Jakby nie sociale to bym zapomniał o Kaio Jorge. Ciekawe jak to będzie ze zdrowiem Pogby, czy pociągnie ten wózek. To może być postać dla nas kluczowa w parze z Rabiotem mogą zamiatać w pomocy.

clyde_1987_
2 miesięcy temu
Reply to  OldLady

Chłop od lat ma przeróżne kłopoty zdrowotne, dlatego trudno mi uwierzyć, że nagle, w okolicach trzydziestki, w końcu wyzdrowieje i będzie w stanie regularnie pojawiać się na boisku. Biorąc pod uwagę jego osobiste problemy i właśnie te zdrowotne, zastanawiam się co kierowało naszym zarządem, kiedy sprowadzał go do Turynu. Piszę to wszystko z żalem, bo mamy do czynienia z zawodnikiem o ogromnych możliwościach piłkarskich, niemniej, już dziś z różnych względów wypalonym.

OldLady
2 miesięcy temu
Reply to  clyde_1987_

Nie skreślałbym go jeszcze – 30 lat to jak na pomocnika żaden wiek – zresztą na żadnego piłkarza. W tym kontekście przypomina mi sie Khedira, który był wiecznie kontuzjowany, a u nas jakoś te problemy ustały i chłop drugi raz złapał formę życia, zaś karierę skończył nie przez kontuzje, a to, że był piłkarzem zwyczajnie wolnym i ociężałym i nic nie mógł z tym zrobić.

Jak go angażowaliśmy to jego kłopoty zdrowotne były wiadome, a prywatne wyszły na jaw później. Ten sezon zweryfikuje wszystko. Potencjał na kapitalne granie z Rabiotem jest.

clyde_1987_
2 miesięcy temu
Reply to  OldLady

W odróżnieniu od Pogby Khedira jest i był poważnym człowiekiem. Mając duży szacunek względem talentu i osiągnięć Francuza byłem więcej niż sceptyczny, kiedy ponownie po niego sięgnęliśmy. Nie ukrywam też, że ucieszyłoby mnie jego odejście do Arabii Saudyjskiej.

Marcin8901
2 miesięcy temu

Co ten wafel De Sciglio jeszcze robi u nas w klubie ? Jak doczekamy zwolnienia betona to synalek wyleci razem z nim

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi