Pre-season

Hu Kers | 3 lipca 2023

Pierwsze powroty do La Continassy z Pogbą na czele

Mimo, iż oficjalny powrót Bianconerich z wakacji planowany jest na 10 lipca, już dziś w ośrodku treningowym pojawili się pierwsi zawodnicy.

Francuz rozpoczął dziś indywidualny plan treningowy, który ma pomóc mu złapać rytm i przygotować się na na treningi z resztą drużyny.

Wraz z Il Polpo, przed oficjalnym startem przygotowań do sezonu w La Continassie pojawić się mają Nicolo Fagioli, Mattia De Sciglio oraz Kaio Jorge.

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
10 miesięcy temu

Jakby nie sociale to bym zapomniał o Kaio Jorge. Ciekawe jak to będzie ze zdrowiem Pogby, czy pociągnie ten wózek. To może być postać dla nas kluczowa w parze z Rabiotem mogą zamiatać w pomocy.

clyde_1987_
10 miesięcy temu
Reply to  OldLady

Chłop od lat ma przeróżne kłopoty zdrowotne, dlatego trudno mi uwierzyć, że nagle, w okolicach trzydziestki, w końcu wyzdrowieje i będzie w stanie regularnie pojawiać się na boisku. Biorąc pod uwagę jego osobiste problemy i właśnie te zdrowotne, zastanawiam się co kierowało naszym zarządem, kiedy sprowadzał go do Turynu. Piszę to wszystko z żalem, bo mamy do czynienia z zawodnikiem o ogromnych możliwościach piłkarskich, niemniej, już dziś z różnych względów wypalonym.

OldLady
10 miesięcy temu
Reply to  clyde_1987_

Nie skreślałbym go jeszcze – 30 lat to jak na pomocnika żaden wiek – zresztą na żadnego piłkarza. W tym kontekście przypomina mi sie Khedira, który był wiecznie kontuzjowany, a u nas jakoś te problemy ustały i chłop drugi raz złapał formę życia, zaś karierę skończył nie przez kontuzje, a to, że był piłkarzem zwyczajnie wolnym i ociężałym i nic nie mógł z tym zrobić.

Jak go angażowaliśmy to jego kłopoty zdrowotne były wiadome, a prywatne wyszły na jaw później. Ten sezon zweryfikuje wszystko. Potencjał na kapitalne granie z Rabiotem jest.

clyde_1987_
10 miesięcy temu
Reply to  OldLady

W odróżnieniu od Pogby Khedira jest i był poważnym człowiekiem. Mając duży szacunek względem talentu i osiągnięć Francuza byłem więcej niż sceptyczny, kiedy ponownie po niego sięgnęliśmy. Nie ukrywam też, że ucieszyłoby mnie jego odejście do Arabii Saudyjskiej.

Marcin8901
10 miesięcy temu

Co ten wafel De Sciglio jeszcze robi u nas w klubie ? Jak doczekamy zwolnienia betona to synalek wyleci razem z nim

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi