Zapowiedź

tItOveN | 10 kwietnia 2021

Przewidywany skład na mecz z Genoą

Sky Sport wytypował skład na jutrzejsze starcie z CFC Genoa. 

Jako że Paulo Dybala nie jest jeszcze gotowy na grę od pierwszej minuty, najpewniej to Alvaro Morata rozpocznie mecz początku.

Spodziewany jest powrót do bramki Wojciecha Szczęsnego.

Źródło: twitter.com

 

Subscribe
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
3 lat temu

Męczy nas Pirlo tymi samymi rozwiązaniami. Nic nowego, żadnego zaskoczenia. Chiesa na lewej to jest jakaś zbrodnia na tym chłopaku. Zero szans dla Fagioliego, ale pewnym punktem zespołu jest dostarczający piłki przeciwnikom Bentancur. Imprezowicza Arthura nie wypominam, bo jak ktoś w księgach tyle kosztował to niestety grać musi. Kulu znowu inna pozycja, on to już chyba wszędzie w tym sezonie grał.

luque10
3 lat temu
Reply to  pogon

Chiesa na lewej może grać i wymieniać się, ale z Cuadrado. Miało to ręce i nogi, jak dwóch zawodników robiących wiatr grało na skrzydłach.
Niestety, Pirlo po chwilowym przebłysku, wraca do swojej wizjonerki.

Franz Maurer
Franz Maurer
3 lat temu
Reply to  luque10

Niestety. Wystawianie Cuadrado na obronie to zbrodnia na futbolu. Sarri to wymyślił, rzecz jasna z konieczności, a Pirlo bezrefleksyjnie powtarza.

Last edited 3 lat temu by Franz Maurer
Bianconero62
3 lat temu

O niee, tylko nie Kulusevski 😪

El_Caballo_De_Herrero_Magico
Reply to  Bianconero62

Spoko, zaczniemy od wyniku 0-1.

anavrin_
3 lat temu

Zgodzę się, wystawiając zbliżony skład w zbliżonej formacji nie można liczyć na zmianę gry. Można rzecz jasna przydzielić zawodnikom inne zadania, ale chyba z przebiegu tego sezonu wiemy już, że te słynne „role” na boisku to o kant tyłka można rozbić. Mam na uwadze, że z Napoli zagraliśmy lepszy mecz, ale – o czym także nie raz się przekonaliśmy w tym sezonie – jedna jaskółka wiosny nie czyni. Dodatkowo, przyjdzie nam grać z zespołem, który pewnie swoje pomuruje, nie będzie to otwarty mecz jak z Napoli, a to w takich gra nam się łatwiej. Stąd wybory Pirlo, a raczej jego… Czytaj więcej »

Gryfel
Admin
3 lat temu
Reply to  anavrin_

apropo „roli” to Peszko u Wojewódzkiego opowiadał jak mu Podolski tłumaczył pierwsza odprawę meczowa w FC Koln.
„Sławek, ty super grałeś w Lechu, graj jak umiesz najlepiej, a tym to się nie przejmuj.”

anavrin_
3 lat temu
Reply to  Gryfel

Dlatego skrzydłowy pozostanie skrzydłowym, a napastnik napastnikiem i tak dalej. Niektórzy są zdolni do „konwersji” albo łączenia pozycji na boisku, ale to są raczej wyjątki potwierdzające regułę. Nie można oczekiwać, jak robił to Pirlo (z czego, takie mam wrażenie, rezygnuje), że niemal każdego można ustawić dowolnie na boisku, nadać mu „rolę” i że to będzie hulało. A tak w ogóle, to niby jak to się robi, jak nadaje się „rolę” piłkarzowi, zwłaszcza takiemu, który ileś tam lat gra na określonej pozycji? Mówi mu się coś specjalnego, jakieś zaklęcie się wymawia? Czy coś jeszcze innego? W tym sezonie chyba tylko Danilo… Czytaj więcej »

zielozielo
Editor
3 lat temu

Widocznie za dobrze działa współpraca danilo z cuadrado dlatego w nagrodę danilo na lewej stronie…

El_Caballo_De_Herrero_Magico

Mam propozycję na taki mały konkurs. Znak rozpoznawczy / firmowy określający Juventus w tym sezonie. Coś co jak się usłyszy to od razu przywołuję skojarzenia z Juve. Moja propozycja na miejsce w czołówce:
Wypowiedź trenerów/piłkarzy po zremisowanym lub przegranym meczu z Juve: „ZASŁUŻYLIŚMY NA ZWYCIĘSTWO”.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi