Ramsey wróci do Anglii?
Po dwóch latach niezbyt ekscytujej przygody w biało-czarnej koszulce, Aaron Ramsey, pomocnik reprezentacji Walii urodzony w 1990 roku , byłby gotowy na pożegnanie Juventusu.
Według plotek z Hiszpanii i opublikowanych przez „Todofichajes.com”, zawodnik został wystawiony na sprzedażu, a Liverpool i Arsenal są gotowe, aby go pozyskać. W szczególności „The Reds” byliby gotowi spełnić ekonomiczne oczekiwania Juve dotyczące karty Ramseya i wpłacić 18 milionów euro na konto drużyny z Turynu.
Źródło: TuttoJuve.com
Jak pozbędziemy się Ramseya, to będzie sukces. Jak zrobimy to za 18 mln, to byłby to cud i transfer dekady.
Ramsey to największa wtopa, zawodnik nijaki i mający przyblyski dobrej gry. Zapamiętam go jednak z, braku zdecydowania pod bramką i zdrowia do grania.
Nie jest najgorszy. Porównaj go z Bernakiepskim za którego zapłaciliśmy 40 mln a nie dorasta nawet do poziomu Padoina.
Oby.
Daj Boże aby tak się stało. Typ jest niesprzedawalny ze względu na „sukces” jego pozyskania jako wolnego agenta. Grubo wydoił z kasy JMedical a teraz może spokojnie odejść na zasłużoną emeryturę, pławiąc się w bogactwach, które zapewnił mu Juventus.
Darmowe wypożyczenie do końca kontraktu z Juve, płacimy mu całą pensje, a klub ogłasza ,, pozytywny efekt ekonomiczny* transakcji. Tak to widzę. I to oczywiście będzie wielki sukces zarządu.
Nowym Charlsem się niestety nie okazał, choć miałem na to spore nadzieje. Zwyczajnie przegrał rywalizację z lepszym jak się okazuje Rabiotem, od którego teraz zaczyna się nasza pomoc, a także z kontuzjami. Bezwzględnie należy się pożegnać, dla dobra obu stron.
Przed przejściem Ramsay’a do nas oczywiście o nim słyszałem, ale od dawna nie śledzę innych lig poza włoską, przez co nie miałem wyrobionego zdania na jego temat. Niemniej znajomy fan Arsenalu nie mógł się go nachwalić, dlatego sporo sobie po nim obiecywałem i nawet nawiązałem w jednym z komentarzy do wspomnianego przez ciebie Johna Charlesa. No cóż, śp. Charles był jednym z najlepszych napastników w historii Juventusu, Ramsay zaś jest jedną z największych wtop transferowych w najnowszej historii naszego klubu.
Porzućcie jakiekolwiek nadzieje (zwłaszcza na zarobek), bo Ramsey jest niesprzedawalny ze względu na kontrakt ważny jeszcze dwa lata, wiek, problemy z urazami i przede wszystkim wysokie zarobki jakich nikt inny mu nie zaoferuje.
Wątpię, żeby Liverpool był zainteresowany, ale jeśli Arsenal by go wykupił, to byłby niezły cyrk i polew z Kanonierów.
18mln za Ramsiego? Nie wierzę, dopóki nie zobaczę newsa z potwierdzeniem transferu:D
Bardzo lubię styl gry Walijczyka, ale to gracz zupełnie niepotrzebny, mniej z niego pożytku niż z Costy. Ramsey nie jest w stanie nawet wykonywać swojego zawodu…
Byłoby wspaniale, gdyby udało nam się sprzedać Ramsay’a, ale podobnie jak większość komentujących jestem sceptyczny względem tej konkretnej transakcji. Walijczyk ma za sobą beznadziejny czas w Juventusie i choć w Anglii wspominają go dobrze, to pamiętajmy, że oprócz domniemanych 18 milionów któryś z przedstawicieli Premiership musiałby mu zapewnić bardzo wysokie pieniądze z tytułu kontraktu.
Bardzo lubię tego zawodnika, ale mam nadzieję, że go sprzedamy, choćby za worek gruszek.
Ten worek gruszek to my zapłacimy żeby ktoś go wziął i przy okazji będziemy opłacać jego lukratywny kontrakt. Oszczędności rozpiszemy sobie poprzez brak jego obecności w JMedical.