Gracze Juve

einhard | 1 kwietnia 2021

Rincon: Kibice Torino nie byli mi przychylni

Tomas Rincon przyznaje, że po zamienieniu Juventusu na Torino nie został zbyt ciepło przywitany.

Derby della Mole odbędą się w sobotę, a Rincon jest jednym z niewielu graczy, którzy nosili zarówno koszulki Granaty, jak i Bianconerich.

Proszę naszych fanów o cierpliwość. Wiemy, jak ważne jest to spotkanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę nasze miejsce w tabeli. Musimy spróbować wrócić do zdobywania punktów tym bardziej, że przed nami bardzo ekscytujące spotkanie – powiedział pomocnik Torino.

Czy ja się martwię? Nie. W życiu są inne straszne rzeczy, mecz piłki nożnej nigdy nie może być przerażający. Mamy chęć zagrania dobrego spotkania i pokonania wielkiego przeciwnika.

Naszym zadaniem jest zawsze utrzymywać motywację, ale przyznam, że gra na zatłoczonym stadionie daje ci coś ekstra. Piłka nożna bez kibiców nie jest grą, którą wszyscy kochamy, ale musimy też uzbroić się w cierpliwość, a teraz priorytetem jest zdrowie publiczne.

Rincon przeniósł się z Genoi do Juventusu w styczniu 2017 roku, a zaledwie siedem miesięcy później przeszedł do Torino.

Nie było łatwo wykonać ten ruch, ponieważ ludzie patrzyli na mnie z podejrzliwością, ale dzięki ciężkiej pracy i dyscyplinie udało mi się znaleźć drogę do serc fanów Granaty.

Moi koledzy z drużyny i klub również pomogli mi w przystosowaniu się do tego nowego środowiska.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jacojaco/Kicek12345
3 lat temu

Ciekawe, czemu nasz Padoin v 2.0 nie wypalił w Juve?

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi