Meczowe

einhard | 17 września 2018

Ronaldo: Byłem nieco spięty

Cristiano Ronaldo potrzebował 28 prób i 320 minut, aby znaleźć drogę do siatki w Serie A, ale mecz z Sassuolo zakończył, strzelając dublet w ciągu 15 minut i zapewnił swojemu nowemu klubowi zwycięstwo 2-1.

Jestem bardzo szczęśliwy. Sassuolo broniło się bardzo dobrze, ale graliśmy na dużej intensywności i zasłużyliśmy na wygraną.

Naprawdę chciałem zdobyć te pierwsze bramki i cieszę się, że to mi się udało – powiedział CR7 w rozmowie z Sky Sport Italia.

Ronaldo mógł z łatwością strzelić cztery bramki, ale zmarnował kilka bardzo dobrych okazji.

To jest piłka nożna. Ważną rzeczą jest to, że zespół wygrał. Oczywiście byłem trochę spięty tą całą zawieruchą po mojej przeprowadzce z Realu Madryt i brakiem gola. Było wiele oczekiwań w stosunku do mnie, ale dziękuję kolegom z zespołu za wspieranie mnie przez cały czas.

Wiedziałem, że ciężko pracuję i to tylko kwestia czasu. Zaczynam przystosowywać się do włoskiego futbolu.

Liga Mistrzów to mój ulubiony turniej. Mamy bardzo trudną grupę, ale wiemy, że możemy dobrze sobie w niej poradzić.

Źródło: around-j.com