Gracze Juve

einhard | 17 maja 2021

Ronaldo zabiera swoje samochody z Turynu

Cristiano Ronaldo zabrał wczoraj wieczorem swoje samochody z posiadłości w Turynie, ale według kilku najnowszych doniesień nie ma to nic wspólnego z możliwym opuszczeniem Juventusu.

PerSempreCalcio opublikowało film, na którym można zobaczyć mężczyzn ładujących supersamochody Ronaldo na ciężarówkę Rodo Cargo, która jest znaną firmą transportową z Lizbony.

Wielu uważało, że jest to dowód potwierdzający odejście CR7 z Juventusu, jednak Sky Sport Italia donosi, że 36-latek nie zdecydował jeszcze o swojej przyszłości.

Nadawca cytuje źródła „znajdujące się blisko gracza”, które twierdzą, że jest to coś, co Ronaldo zawsze robi przed wakacjami.

Także Gazzetta.it potwierdza, że Ronaldo zwykle przenosi swoje samochody w różne miejsca przed letnią przerwą. Zawodnik nie mógł jednak zrobić tego rok temu ze względu na pandemię.

Corriere Torino donosi z kolei, że rok temu Ronaldo przenosił swoje samochody z Turynu, jednak w nieco innym terminie z powodów konserwacyjnych, ponieważ większość jego pojazdów jest zwykle serwisowana w Niemczech.

Źródło: tuttojuve.com / twitter.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi