Gracze Juve

einhard | 11 kwietnia 2021

Rovella rok wcześniej w Juventusie?

Agent Mattii Caldary potwierdza, że ​​obrońca wróci do Milanu pod koniec sezonu, a Nicolò Rovella może dołączyć do Juventusu wcześniej niż oczekiwano.

Caldara dołączył do Atalanty z Milanu w ramach 18-miesięcznego wypożyczenia z opcją zakupu. Jednak La Dea nie zamierza skorzystać z prawa do pozyskania obrońcy na stałe.

Wróci do Milanu – powiedział Beppe Riso w rozmowie z Tuttosport, zapytany o losy Caldary.

Lista klientów Riso jest pełna młodych włoskich talentów, w tym Nicolò Rovelli, który jest obecnie wypożyczony z Juventusu do Genoi.

To miły facet, z ponadprzeciętną inteligencją. Dziś nie będzie cierpieć na Allianz Stadium. Nicolò jest odważny i ma odpowiedni charakter, nawet jeśli urodził się dopiero w 2001 roku.

Myśli jak dorosły mężczyzna, a nie jak niedojrzały chłopak. Weźmy na przykład jego przeprowadzkę do Juventusu. Mógł opuścić klub jako wolny agent, ale nie chciał tego robić ze względu na poczucie wdzięczności wobec Genoi.

Rovella powinien zostać na wypożyczeniu w Genoi jeszcze przez jeden sezon, ale być może jego przeprowadzka do Turynu nastąpi wcześniej.

Było wiele klubów zainteresowanych Nicolò. Lyon, Atletico, Inter. Istnieje konkretna furtka, umożliwiająca Rovelli przeniesienie się do Juventusu z 12-miesięcznym wyprzedzeniem. Będzie to zależeć od tego, jak zagra w ostatniej części sezonu i strategii transferowej Juventusu.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gryfel
Admin
3 lat temu

No jednak cierpiał o to mocno. Nie zaliczyłbym tego występu do udanych.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi