Prasa

einhard | 15 kwietnia 2021

Sarri na radarze Tottenhamu

Według doniesień z Włoch Tottenham Hotspur od co najmniej miesiąca rozważa zatrudnienie Maurizio Sarriego.

Trenera nadal obowiązuje kontrakt z Juventusem, który usunął go ze stanowiska niecały rok temu, mimo zdobycia mistrzostwa kraju.

Tottenham z kolei przeżywa kryzys pod wodzą Jose Mourinho i poważnie rozważa możliwość zwolnienia szkoleniowca. Pojawiają się nawet sugestie, że Portugalczyk może nie doczekać nawet do końca sezonu.

La Gazzetta dello Sport twierdzi, że ekipa Spurs myślała o zatrudnieniu Sarriego już w 2018 roku, zanim ten odszedł z Napoli do Chelsea, a ich zainteresowanie Włochem nigdy nie zmalało. Gazeta podkreśla, że Sarri jest w kontakcie z Anglikami od co najmniej miesiąca, a konkretne spotkanie pomiędzy stronami może zostać zorganizowane w Londynie w przyszłym tygodniu.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
clyde_1987_
2 lat temu

Przecież ktoś w Tottenhamie wpadł na innowacyjny pomysł stworzenia dokumentu przedstawiającego codzienne życie w klubie. Jakim cudem ten genialny plan nie przyniósł upragnionych sukcesów sportowych;) A tak na poważnie, to jestem ciekaw jaka przyszłość czeka Mourinho. Portugalczyk od lat nie może nawiązać do największych sukcesów jakie osiągał z Porto, Chelsea czy Interem, a do tego zarabia potężne pieniądze. W dobie obecnego kryzysu trudno uwierzyć, żeby takie kwoty mogły mu zaoferować nawet ekipy z Chin, które także oberwały po kieszeni i z tego co wiem część z nich upadła. The Special One może rzecz jasna liczyć na oferty pracy, ale w… Czytaj więcej »

jacojaco/Kicek12345
2 lat temu
Reply to  clyde_1987_

Pewnie poczeka na ofertę prowadzenia repki Portugalii.

J33
J33
2 lat temu

Sarri Arsenal, Allegri Tottenham
Tak bym to widział

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi