Serie A

einhard | 31 maja 2019

Sarri odchodzi, czy zostaje?

Raporty z Włoch sugerują, że Maurizio Sarri zgodził się dołączyć do Juventusu, ale angielskie media informują, że trener chce pozostać w Chelsea.
 
Alfredo Pedulla ze Sportitalia jako pierwszy w ubiegłym roku poinformował o przeprowadzce Sarriego z Napoli do Chelsea. W piątek dziennikarz napisał w swojej kolumnie w Corriere dello Sport, że trener jest już dogadany z Juventusem.
 
Również Tuttosport podaje, że agent Fali Ramadani, osiągnął porozumienie z The Blues w sprawie opuszczenia klubu przez 60-latka. Dziennik dodaje jednak, że wzrosła kwota, którą musiałaby zapłacić Stara Dama za uwolnienie szkoleniowca. Początkowo mówiło się o 5 mln euro, teraz media spekulują o 6-7 mln euro.
 
Tuttosport twierdzi również, że zamiast płacenia 5-6 mln euro, Chelsea może wymusić na Juventusie pozyskanie Emersona za 25-30 mln euro, którego transfer umożliwiłby „wypuszczenie” Sarriego.
 
Zupełnie innego zdania są brytyjskie media na czele z The Times, który donosi, że Sarri chce zostać w Chelsea, jeśli tylko otrzyma „pełne poparcie” klubu i odejdzie tylko w sytuacji, jeśli zostanie zwolniony przez władze The Blues.
 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi