Inne

einhard | 5 maja 2021

Sarri rozmawia Arsenalem i Tottenhamem

Maurizio Sarri może wrócić do Premier League, obejmując Arsenal lub Tottenham.

Według Football Italia ekipa Spurs rozpoczęła negocjacje z byłym trenerem Juventusu zaraz po ogłoszeniu zwolnieniu José Mourinho. Źródło podaje, że również ​​Arsenal rozpoczął rozmowy z Sarrim, ponieważ Emirates Stadium pod koniec sezonu opuścić ma Mikel Arteta.

Włoch ma być z kolei otwarty na powrót do Premier League po rocznym pobycie w Chelsea sezonie 2017/18, kiedy to wygrał Ligę Europy. Sarri nadal ma ważny kontrakt z Juve, chociaż klub może wypowiedzieć umowę trenera, płacąc mu 2,5 miliona euro kary.

Football Italia przekonuje jednak, że Juventus, ale nie skorzystał z powyższej opcji (miał podobno taką możliwość do 30 kwietnia), co oznacza, że gdyby Sarri zgodził się dołączyć do jakiegokolwiek innego klubu, musiałby rozwiązać umowę w porozumieniu z Juventusem, który może oczekiwać odszkodowania, aby pozwolić trenerowi odejść.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tItOveN
Admin
2 lat temu

Juventus chyba mocno liczy, że Sarri zdecyduje się podjąć jakąś pracę w to lato. To pozwoli więcej zaoszczędzić. Ale właśnie – Maurizio MUSI podjąć pracę w innym klubie. Wydawało się, że siądzie ta Roma, ale nie pykło.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi