Meczowe

einhard | 28 września 2019

Semplici: Będziemy walczyć

Leonardo Semplici jest przekonany, że mimo słabego początku sezonu jego drużyna podejmie walkę z Juventusem.

W ciągu ostatnich dwóch dni starałem się utrzymać morale chłopaków, ponieważ nasza sytuacja nie jest dobra – przyznał trener SPAL na konferencji prasowej.

Wiedzieliśmy, że spotkamy się z takimi chwilami, ale dopóki ich nie doświadczysz, nie wiesz, jak one wyglądają.

Teraz czeka nas niezwykły mecz z jedną z najważniejszych drużyn w Europie. To będzie dla nas bardzo ważny test i jestem przekonany, że chłopcy poradzą sobie dobrze i utrudnią życie Juve.

Felipe i Valoti nie są teraz w formie, ale ocenimy ich przed meczem. Kurtić zdecydowanie nie da rady zagrać. W ciągu ostatnich kilku dni złapał kilka sporych siniaków. Występ Di Francesco również jest niepewny.

Będziemy musieli rotować składem, ponieważ był to trudny początek sezonu pod względem kontuzji, ale jesteśmy pewni, że na dłuższą metę nasze walory się ukażą.

Stoimy w obliczu gry z niezwykłą drużyną, która stara się rozwijać pod względem gry, dzięki nowemu trenerowi. Musimy pozostać w grze. To będzie bardzo trudne wyzwanie, ale chcę zobaczyć zespół, który próbuje grać swoją piłkę, nawet jeśli oznacza to podejmowanie ryzyka.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
clyde_1987_
4 lat temu

Mam sporą nadzieję, że po dwóch przeciętnych/słabych spotkaniach w naszym wykonaniu, Juventus w końcu stanie na wysokości zadania i pewnie wygra ze skromnym SPAL. Poprzednie dwa sezony w wykonaniu ekipy z Ferrary były udane: drużyna Sempliciego utrzymała się w lidze, co nie jest łatwe w przypadku beniaminka, któremu udało się to w pierwszym sezonie po awansie. Obecny sezon jest jednak dla nich trudny, poza tym drużyna cierpi z powodu straty swojego motoru napędowego w postaci Lazzariego. Jeżeli podsumujemy to wszystko i uznamy fakt dobrej gry beniaminków(Brescia, Lecce i Verona), to stanie się dla nas jasne, że tym razem walka o… Czytaj więcej »

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi